Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis miért ilyen? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ilyen? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régóta beszélgetek személyesen, eljárogattunk mindenhova, mindig aranyos dolgokat ír, tényleg, mintha már érezne irántam valamit. Tervei már vannak velem, sokszor akarna velem lenni, és nagyon sokszor kifejezi, hogy úgy megölelne, vagy fogná a kezem, és már randizni is hívott. Egyszóval mindennel azt érezteti, hogy szeret.


De...elmondta, hogy nem szerelmes belém.


Most miért is tesz így?


Remélem valaki tud nekem tanácsot nyújtani, hogyan tovább...


2018. jan. 26. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok erre jó választ adni mert nekem ez azt jelenti, hogy tetszik de még nem vagyok szerelmes belé, de sajnos nem tudok más fiúkról nyilatkozni.
2018. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mansour ***** válasza:

Szerintem ez így elég korrekt, hogy őszintén megmondta, mi a helyzet. Tehát kedvel, nyilván tetszel neki, randizna veled, és nyilván egyebet is... De nem szerelmes beléd. És ha jön valaki, akibe igen, akkor azonnal ellép. Szóval nagyon hosszú tárvra ne tervezz vele...

De azt azért jó ha tudod, hogy a többség nem lesz ilyen őszinte veled! Csak bemondásra senkinek se hidd el, hogy szerelmes beléd!

2018. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyik: Nem akart megbántani, és így próbálja valahogy megoldani...


A másik: Nem ilyennek képzelte el, többet várt tőled, stb...


Na de... Te is éreztetted, hogy szereted őt? Nem vetted észre, hogy vmivel zavartad? (Pl nevettél, de ő nem)


Nyugi, találni fogsz nála jobbat is. :)

2018. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Éreztettem, mivel hogyha "közelebb" akart kerülni, akkor természetesen egy ölelést sem utasítottam vissza, és adtam a jeleket, hogy én szívesen vagyok vele.

De kijelentette mégis, hogy nem, nem szerelmes, és mikor kijelentettem, hogy ismerkedek újra, akkor felháborodott.

2018. jan. 27. 10:58
 5/7 Mansour ***** válasza:
Hát, azt írtam, hogy örülj az őszinteségének, de azért ez az őszinteség sem teljes... Ha bevenné az igazmondó-tablettát, akkor kb. ezt mondaná: Jó lennél nekem, amíg nem jön jobb. Addig szívesen ellennék veled, de ezért cserébe teljesen a rendelkezésemre kell állnod. Ha másra is kacsintgatsz, akkor durcás leszek...
2018. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ez érthetetlen viselkedés tőle...birtoklás mód.
2018. jan. 31. 23:44
 7/7 Mansour ***** válasza:
Nem érthetetlen, a férfiak alapból ilyenek. Csak sokan ezt jól tudják titkolni.
2018. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!