Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, elmondtam neki, pedig tudtam, hogy ő nem így érez. Ő nem szeretné ha megszakadna a barátságunk, én viszont képtelen vagyok vele azóta beszélni? Meg fog ez változni? Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Mindketten felnőttek vagyunk, több éve jó barátok. Kb. egy éve én többet érzek iránta, ezt kibírtam, hogy eddig nem mondtam el neki, de nemrég nem ment tovább és elmondtam. Neki viszont barátként nagyon fontos vagyok, nem szeretne elveszíteni, azóta is többször írt, hívott, de én képtelen vagyok vele beszélni.
2009. okt. 17. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemileg milyen felállásban vagytok?
2009. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, ez lemaradt. Én lány vagyok, ő fiú. Csak hagyományosan:)
2009. okt. 17. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Nem csodálom hogy nem vagy képes vele beszélni...és ez így van jól.

Ha úgy érzed hogy soha nem fog összejönni akkor ne erőltesd...ne szaladj egy olyan szekér után ami úgysem vesz fel. Szakítsd meg vele minden kapcsolatod. Tudom hogy nehéz, de ezzel őt is válaszút elé állítod. Ha azonban találkozol vele...ne hagyd hogy olyanokról beszéljen hogy csak barátként akar téged, inkább próbáld meg megcsókolni. Talán van remény és nem húzódik el tőled.


Ha mégsincs remény akkor mondd meg neki hogy nem szeretnéd látni őt többé...mert nálad ez a dolog már nem barátságról szól és nem kérheti tőled hogy színlelj továbbra is barátságot és szenvedj egyedül csendben.

Ha ezt nem teszed meg, egy idő után biztosan szenvedni fogsz.

Jakomo 25F

2009. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne a lány, már tömegesen írnának a férfiak, hogy milyen tapintatlan:P
2009. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!