Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudtátok, hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy szerelmesek vagytok? Esetleg, ha összejötettek a kiszemeltel az hogy történt?

Figyelt kérdés

#csók #szerelem #összejövès
2018. jan. 28. 08:00
 1/5 anonim válasza:
100%

Ha csak rá gondolsz, alig várod hogy lásd,mikor elmegy rögtön hiányolod, mindig jo kedved van mellette akkor szerelmes vagy valoszinu.

Mi elég érdekesen jöttünk össze a mostani barátommal😊 ugy volt hogy a barátnőimmel a nevnapomat unnepeltuk es akkor jott oda par fiu es az egyik felirta egy cetlire a teloszamat es a zsebembe csempeszte. Masnap reggel vettem eszre es elkeztunk beszelgetni aztan talalkoztunk es masnap osszejottunk😄 most együtt vagyunk 7 honapja😊

2018. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod☺
2018. jan. 28. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz pontosan ezt körülírni. Ha az ember szerelmes, minden mézes-mázas. Valamilyen oknál fogva számomra kitágul a világ ilyenkor. Minden olyan egyszerűnek, semmiségnek tűnik, és még a legkisebb kedvesség is az emberből az azonnali boldogságot váltja ki. Szerelem, ha a párodban a legapróbb dolgokat, és a hibáit szereted a legjobban. Ha elveszel a részletekben, ha egy kis mosoly is megelégülést okoz. A lánnyal akivel én voltam együtt, a suliban ismerkedtem meg. Én folyamatosan feltűnősködtem, hogy észrevegyen. Mindig mosolyogtam, mindenhol ott voltam, és mindig a más emberek társaságát kerestem, hogy egy kicsit féltékenységet keltsek benne. Ez,mint

később megtudtam, sikerült is, és az első adandó alkalomra, mikor elhívtam moziba, azonnal igent mondott. Onnantól fogva szépen lassan építgettük a kapcsolatunkat. Eleinte nem különösebben kötődtem hozzá, aztán ő lett az egyetlen lány, akivel találkozgattam. Soha senki más nem jöhetett szóba, csak ő kellett. De sajnos, amilyen hamar ez elkezdődött, olyan hamar véget is ért. Az én hibám, hogy a végén szakítottunk. Féltékeny lettem, és folyamatosan vitatkoztam vele, holott sokkal jobban meg kellett volna becsülnöm, azt aki volt számomra. Utólag jöttem rá én is, mennyire belé voltam bolondulva, de úgy tűnik, a hibáim most már helyretehetetlenek. Túlságosan is kevésnek érzem magam ahhoz, hogy bármit javítsak a dolgokon, és túlságosan pofátlannak, hogy képes legyek bocsánatot kérni.

2018. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én onnan tudtam hogy nagyon sokat gondoltam rá, mindig zavarba voltam a közelébe, ha más lánnyal beszélgetett akkor féltékeny voltam, aggódtam érte, boldog voltam hogyha egyáltalán rám nézett, hogyha valami kedveset mondott vagy kedves dolgot csinált nem tudtam abbahagyni a mosolygást.

Most meg nem tudom hogy mit érzek egy fiú iránt...

2018. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2018. jan. 31. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!