Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudja elfelejteni, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja elfelejteni, hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Értelmes válaszokat várok.

A legjobb barátom (Én 15/F ő 14/L) már két éve nem tud elfelejteni egy srácot (uncsitesóm).

A srác idén lez 18 (érzitek a korkülönbséget).

Annyi volt, hogy egy táborban ismerkedtek össze ahol a srác nagyon cuki volt (gitározott neki, simogatta, együtt voltak végig). Azóta mindenről ő jut az eszébe és elsírja magát. A legnagyobb probléma hogy az ország két külön végébem élünk (Baranya, Győr-Moson-Sopr.) és nem tudok neki fizikailag segíteni. Két éve már mondhatni minden este sírva fekszik le (kivéve talán az utóbbi időt amikor naponta estig videochatelünk).

Ráadásul egy féléve még vagdosta magát de erről óriási szerencsére leszokott.

Szerintetek hogyan tudnék neki segíteni???

(próbáltam már egy csomó mindent: erősíteni benne hogy egy gyönörű lány - btw. tényleg az, naponta elmondatni vele h. "szeretem magam, elfelejtem Lacust", ha bármi van felhívhat és megbeszeljük. De tényleg olyan mintha már nem tudna megváltozni...)

Egyszerüen kezdi az éklete részének tekinteni ezt az érzést és szépen lassan meg fog változni... Mit lehetne ezzel tenni???


NEM SZERETNÉM HOGY MEGVÁLTOZZON



2018. jan. 28. 22:21
 1/3 White_Another ***** válasza:
Keresnie kéne egy másik srácot. Ezen az idő nem segít, bárki bármit mond. 😓
2018. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beszeljek vele? ennyi idosen nekem is volt ilyenem, ugyanez hogy nem birtam elfelejteni egy sracot, talan ha elmondanam neki a sztorimat segitene. egyebkent a legjobb ugy elfelejteni valakit hogy talalsz mast :) 19/L
2018. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második kommentelő!

Reggel megkérdezem köszi. (Azóta volt "barátja" de benne is őt kereste...)

2018. jan. 28. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!