Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam az érzéseimet neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NiTro 20012 kérdése:

Elmondjam az érzéseimet neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy lány akibe beleszerettem már vagy 2 hónapja.. osztálytársam 19 éves, én 17 vagyok.

Jövőhéten találkozunk személyesen végre már, és annyira beleszerettem, hogy nem az első alaklom ,hogy sírok érte.. Azt nem tudom,hogy az őszinte érzelmeimet amit érzek iránta, amiért bele szerettem, amit érzek iránta elmondjam neki, úgy hogy barátja van több mint egy éve..

Vagy ne?? Attól félek, hogy ugye osztálytárs, és utána végig csak nevetne az egészen, én pedig mégjobban összetörtnék, így is összetörök ha nem tudok vele beszélni személyesen, de most megígérte, hogy végre találkozunk már..



2018. jan. 20. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha barátja van, akkor úgyse fog veled járni
2018. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy annyira beleszerettem a lányba, hogy nem egy alaklom volt ,hogy sírtam érte.. olyankor annyira szomorú voltam, 2 hónapja csak rá gondolok , elmondjam vagy ne ? :/ Osztálytársam, feszült lenne utána a hangulat nem?
2018. jan. 20. 22:30
 3/7 A kérdező kommentje:

Barátja van igen..

De azt mondta el jön velem szívesen moziba, felkértem szalagtűzon, azt mondta ő is rám gondolt, azt mondta a barátjáról szeretne szóban inkább beszélgetni.. mondtam neki,hogy elengedeme, nem akarok egy jól működő kapcsolatot szétbontani, erre azt mondta, majd szóba szeretne erről beszélni és ,hogy túl könnyen engedek, könnyen törődöm vele.. Csak jelent valamit.

2018. jan. 20. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nemtudom kérdező, nálam ez egy blokk lenne. Ha van barátja, mindenképp hagyom, még akkor is, ha nemtudtam, hogy van valakinek valakije, és már több ideje a kiszemeltem. A megoldás, az akarat. El kell felejteni. Sajnálom, hogy ilyen választ tudok adni, de én nem vagyok híve annak, hogy egy kapcsolatot, amiről azt se tudod, hogy jó e vagy rossz e tönkretenni. Egyébként az az 1 év sok, és ők jól megvannak. 16/F
2018. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Már elnézést, de ha van barátja, akkor tabu a csaj. Gondolj bele, fordított esetben neked is tuti szúrná a szemed, ha a barátnődre ráhajtana egy másik srác. Gusztustalannak és önzőnek tartom, ha valaki szét akar rombolni egy párkapcsolatot. A lány biztos nem azért van együtt azzal a fiúval, mert utálja, szóval nagyon nagy eséllyel visszautasítana, ha bevallanád neki az érzéseidet. Elég kínos lenne ezek után egy légtérben lenni, úgyhogy kímélj meg mindenkit a kellemetlenségektől, és ne mondj neki semmit. De ez csak az én tanácsom, mindenki azt csinál, amit jónak lát.
2018. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Kinek lenne az jó? Senkinek.
2018. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lány meglévő kapcsolata egyáltalán nem biztos, hogy jól működik, hiszen többször adott neked pozitív visszajelzést. Úgyhogy nyugodtan beszélgess vele és hallgasd meg, mit mond a barátjáról.
2018. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!