Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb megoldás? Hogy engedjem el vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy fiúm, és 11 éves korom óta szeretem most 16 vagyok. Mindig szétválasztott minket valami, de mindig egymásra találtunk. De most szakítottunk és 5 hónapja nem is láttam, de ma talalkoztam vele és még mindig szeretem, de szerintem ő engem nem, miért szeretem és hogy engedjem el?

16/L



2018. jan. 30. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szokták mondani az idő segít.. de csak abban az esetben ha nem találkozol vele.Ha szereted írj rá és próbáld meg megbeszélni vele
2018. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Ha mindig egymásra találtok ez később sem lesz másképp nyugodj meg.Van egy barátnőm aki 9 hónapig járt egy fiúval de szakítottak,fájt neki nagyon,mindenáron visszaakarta szerezni de a fiú már elengedte,nem foglalkozott a lánnyal majd 4 hónap után mégis ráírt hogy hiányzik neki a lány és beszéljenek azóta újra együtt vannak,de kellett ez a kis távolság hogy visszatalálhassanak egymáshoz.Egyébként kérdésedre válaszolva mivel ő az első szerelmed ezért szereted még.Elengedni nem nagyon fogod tudni, én is csak azt tudom mondani hogyha nagyon hiányzik beszélj vele. Ha nem jönnétek össze újra hidd el lesz majd olyan aki elfeledteti veled, mert ez úgy van hogyha bezárul egy ajtó rögtön nyílik egy másik vagy búslakodhatsz miatta évekig de későn fogsz ráébredni hogy nem is kellett volna ennyi időt vesztegetni rá.

16/L

2018. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget 
2018. jan. 31. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!