Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem a lány legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a lány legjobb gyerekkori barátja mellett?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem rég ismertem meg és nagyon tetszik. Viszont mindig a gyerekkori barátjával megy majdnem mindenhova. Buliba is mondhatni mindig együtt mennek 1-2 baráttal még. Persze eddig se buliba se máshol nem láttam őket mondjuk csókolózni... Pl. buliba van úgy, hogy mással táncolnak nem pedig egymással, így elgondolkodtat, hogy itt maximum barátság extrákkal lehet, vagy volt még régebben valami, de most nem igazán...
2018. jan. 30. 20:17
 1/3 anonim válasza:
87%
Nyugi, ha egy lánynak van egy gyerekkori legjobb barátja, akkor köztük Sosem lesz több se csók, se semmi más. Érthető, hogy folyton együtt lógnak, hisz mindig számíthattak egymásra stb....Lehet érdemes lenne beszélni a lány legjobb barátjává, és ha megért téged akkor segíthet is neked, pl: Ő nem tud elmenni a buliba, mert ,,nem érzi jól magát,, de te attól elmész vele stb....remélem azért érthetően fogalmaztam.
2018. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értek egyet az első válaszolóval, úgy gondolom, hogy fiú vagy(de nem biztos). Szóval ha nem láttad őket "együtt" akkor simán csak nagyon jó barátok, max az egyik többet érez. De szerintem nyugodtan odamehetsz a lányhoz, hisz nem járnak, szóval nincsenek "összekötve", ígyis úgyis elválnak egyszer az útjaik, ha mindketten találnak párt, mert akkor nem lehetnek annyi időt együtt, esetleg ha nem egymással jönnek össze:) Na de sok sikert:)
2018. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? A srác a leírás alapján erősen barátzónázva van, meg akikkel eljárkál ide oda, velük nem lát semmi többet a dologba. Szóval simán, hajrá.
2018. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!