Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyük fel, hogy nem anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy nem anyagias a nők többsége, de akkor miért mindig a jól menő vállalkozók mellett lehet látni a legjobb nőket?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a csinosabb, igényesebb nők szinte kivétel nélkül gazdag férfit választanak maguknak. Most, ha jóindulatú vagyok, akkor nem a pénz miatt van ez, de akkor mégis miért? Mivel magyarázzák meg ezt a nők?

2017. nov. 2. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a gazdag pasi választ magának feltönően szép nőt.

Másrészt sok pénzből könnyű jól kinézni.

2017. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A főkérdésben a nők többségéről beszélsz, a leírásban meg a "csinosabb, igényesebb" nőkről (ami nem tudjuk, nálad mit jelent). Most akkor mire is vagy pontosan kíváncsi?
2017. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Istenem... azért mert minden normális nő olyan férfit akar, aki építi az életét, vannak céljai, hajlandó cselekedni, kockázatot vállalni. Senkinek nem kell egy tutyimutyi szerencsétlen, akinek nincsenek céljai és nem tesz azért, hogy haladjon valahova. Tizenéves korom óta dolgozom, van karrierem, saját keresetem, terveim, ezért csak is hasonló emberrel vagyok hajlandó hosszú távra tervezni. Ez nem a pénzről szól, az csak egy "mellékhatás". De nem fogok egy tejbetök kisfiúval összejönni, mert semmi mást nem csinál, csak lehúz az állandó panaszkodással meg komplexusokkal, hogy miért keresek többet stb... Ahelyett, hogy picsogtok állandóan, hogy nincs pénzetek esetleg tenni kéne azért, hogy legyen.
2017. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ezek szerint én nem lehetek csinos, igényes nő, így kell megtudnom, hogy rusnya és igénytelen vagyok, mert nincs gazdag vállalkozó párom. :)
2017. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Akinek több pènze van,az pluszban még valami feltűnőbb,dekoratívabb nőcivel is kompenzál valamit,ami viszont hiányzik az életéből.Én ezt nem irigylem senkitől.Hozzá teszem,nem járok méjócsikszben és nincs pumpaszájam,póthajam,sem fukszaim,sem vállalkozó párom,mégsem lehet mondani,hogy kevésbé vagyok szép ezeknél a nőknél.
2017. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem sarkítanám le így a dolgot, hogy csak gazdag férfit választanak, mert nem mindenkire igaz. Nálam pl szempont az, hogy a férfinak legyen annyija, amennyi nekem is van. Ugyanakkor fontosnak tartom a függetlenséget. Van autóm, van lakásom, nem vagyok rászorulva a másik tulajdonára. Persze sok nő van, aki a pasi autóját használja, a pasi lakásában lakik, szerintem ez nem igazán jó, mert függ a másik embertől.
2017. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt te hogy képzeld el? Odamegy a plasztikribi és erővel rátukmálja magát a gazdag vállalkozóra? Pedig szegény évek óta titokban epekedik a szomszéd szürke kisegér után...

Milyen kár, hogy a pasiknak nincs beleszólásuk.

2017. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Valaki hozná a kakajóját meg a cumiját a síró ovisnak?
2017. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Anyám igencsak bomba nő, apám vállalkozó. Biztos mindenki rosszindulatúan azt gondolja, hogy pénzéhes ribi, aki nem tudja, hogy apámmal segédmunkás korában jött össze, a vállalkozásuk meg azért meg ennyire jól, mert anyám az ész a családban. De nyilván egyszerűbb előítéletesnek lenni
2017. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége egyenlő legjobb nők? Hahaha :D.


Amúgy meg te is a jó nők, gondolom, a te olvasatodban a plasztik ribizlik után kapkodsz... azok a nők felszínesek, és nyilván felszínesen fognak válogatni az esetek többségében. Neki nyilván kell finanszírozni a plasztikáját, a méregdrága krémjeit... nem fog egy minimálbéressel összejönni, aki még az ő pénzét költi, mert egy ilyen életstílust bizony finanszírozni kell.

A szép nők közül a visszafogottabbakat nem fogod ilyen láthatóan csak a pénzét felmutatni tudó alvilága vállalkozóval... talán pénzesebb, öltönyös alakokkal igen, de ott azért inkább az játszik közre, hogy az illető ambiciózus, férfias. És egy csomó ilyen esetben a nő is elég jól keres - nyilván egy felsővezető nő nem fog összeállni egy munkanélküli segílyessel...


De ha nemcsak a szuperszépekkel foglalkozunk... ülj fel a BKV-ra... napi szinten legalább 10-15 párt látok ott, átlagos-kínais cuccokban... szóval azok tuti nem pénz miatt jöttek össze. A csajok nem minden esetben bányarémek sem ráadásul.

2017. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!