Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj, akibe első...

Van egy csaj, akibe első látásra őrültül beleszerettem, úgy érzem, h ez nem kölcsönös, szerintetek mivel próbáljam felhívni magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem rá gondolni..

2013. okt. 8. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne legyél ronda, ennyi az egész. :D
2013. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki akkor nem tetszel neki.Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2013. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
honnan ismered? beszéltél már vele? ha nem, akkor mindenképp tedd meg! ;)
2013. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem tartom magam se rondának se szépnek, nem vagyok beképzelt egoista, inkább ilyen visszafogottabb, és sül a képemről, hogy nem vagyok egy túl szórakoztató személyiség, szóval lehet ilyen unalmas embernek néz.. Nincsenek barátaim, akik segíthetnének, hogy hogyan kell csajozni, vagy akiktől tanulhatnék trükköket, és igazából ilyen egésznap itthon punnyadós voltam/vagyok, családi okok miatt..

Sokat bámulom a csajt, ő is bámult engem, de már ráunt erre. Amikor egyszer beszéltünk akkor én részeg voltam, lehet ő is nem tudom, de olyankor jól elvoltunk.. Sokszor vettem észre, hogy a közelembe sétál egyedül, amikor nem messze van olyan társaság akikhez odavágódhatna..

2013. okt. 8. 21:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem a külsőm miatt aggódom, h az miatt nem fogadna el, hanem inkább a belsőm miatt.. Mik azok a belső tulajdonságok, amik egy okos, mindenkivel kedves lányt meg lehet fogni? Igazából tök szerencsétlen vagyok ilyen csajozás téren, meg egyáltalán beszédben is.. Nem tudok normálisan kommunikálni az emberekkel.. Ez szintén családi okok miatt van, de más egyéb problémák is közrejátszottak ezzel kapcsolatban.. Eleinte még érdekeltem, de ahogy egy kicsit jobban megismert, már nem tart annyira szimpatikusnak, ezek az észrevételeim.. Nem értem a nőket..
2013. okt. 8. 21:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Az hogy stíröljük/tük egymást, és egy nap amikor seggrészeg vagyok jól elvoltunk, azt hittem már jelent valamit..
2013. okt. 8. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni...
2013. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted hagyjam?
2013. okt. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!