Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit érezhet? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet? 15/F

Figyelt kérdés
Én most vagyok 9.-es és van egy lány évfolyamtársam akivel nagyon jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni, mindig sokat röhögünk mikor egymás mellett ülünk hozzám szokott bújni, összeértíntjük a kezünket mindig látom, hogyha beszélünk és a szemébe nézek akkor elvörösödik, zavarba jön és mindenfélét beszél. Szoktunk egymásnak néha perverzebb dolgokat is mondani. Nekünk félévkor kötelező volt táncolni és ő jött oda hogy megkérdezze hogy táncolunk e és a végén együtt is táncoltunk az előadás után megölelt és mondta, hogy mostantól többször is szeretne velem lenni, én erre másnap elhívtam randira, de azt mondta, hogy még nem áll készen, mert még kicsit furcsának érezné ha kettesben lennénk. Vajon csak cicázik velem, vagy komolyan szeretne tőlem valamit csak tényleg nem áll még készen?

2018. jan. 31. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki, csak fél még. Lehet nem volt még kapcsolatban és új neki a dolog. Hívd el nagyobb társasági körön belül valahova.

15/l (Ha esetleg tudok segíteni, írj nyugodtan.)

2018. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
.
2018. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fél. Segíts neki. :D
2018. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!