Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit erezhet? Ez mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit erezhet? Ez mar lassan tobb mint baratsag?

Figyelt kérdés

Meg csak kb 1honapja ismerem de olyan mintha ezer eve ismernem,eloszor ugy voltam vele hogy dejo lesz egy jo fiu baratom de ez lassan kezd atalakulni. Mindennap beszelunk es egy legterbe vagyunk es probaltam,probalom kiverni ezt az erzest,probalom kerulni is de nem tudom mert mindig a kozelembe kerul vagy en hozza,es mintha meglenne a kemia is,poenkodunk egymassal,szemezunk es mindig mosolygok ra es ezt o is mindig viszonozza. Megkertem valamire es o szo nelkul megteszi nekem,felfigyel mondjuk arra hogy milyen tok van a telomon es titokba lefenykepez. Par osztalytarsam pedig megemlitette hogy tuti lesz koztunk valami amit furcsan hallgattam.

Es igen sajnos osztalytarsam.


2017. szept. 17. 18:41
 1/1 PredaMKing válasza:

Kérdezd meg töle egy nyugott helyen/idöben hogy mit érez irántad.

És akkor meg tudod hogy mi legyen a folytatás.

2017. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!