Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem lehet körübelül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet körübelül? Megérné-e jobban hajtani?

Figyelt kérdés
Egyszerüen annyira tanácstalan vagyok hogy nem tudom mi lenne a helyes dolog. Van egy lány, kb 2 éve ismertem meg, hozzáteszem osztálytársam. Ezalatt a két év alatt annyi mindent megéltünk egymással hogy az kb már egy párkapcsolatnak is mondható, de igen, neki van már egy 3 éves kapcsolata de olyan bizonytalan a lány hogy nem tudja mi legyen. Nem meri elhagyni mert fél az egyedülléttől, nem tudja mi lesz vele, de amúgy meg már érzem rajta lépne tovább, vagyis egyre többet eljátszott a gondolattal. Na most tudni kell, annyira összemelegedtünk egymással hox naponta beszélgetünk, hol instagramon, hol suliba(facebookon nem mert a barátja észrevette hogy beszélgetünk és ezt nem díjazza), néha én veszek neki cuccokat reggel, hol ő vesz nekem. Nagyon kinyílik felém, őszinte, küldött magáról smink-nélküli képet is, pedig kb aligalig mutogatja magát mert nem szereti de nekem még ezt is megmerte. Osztálytársaim mondták hogy tök szívesen összejönne velem de a barátja ott van és így nehéz neki meg blalbla.. Szerintetek érdemes lenne jobban ráhajtani, vagy esetleg úgy igazán mélyen elbeszélgetni vele kettesben? Nagyon szeretem ezt a lányt ezért nem lenne szívem elengedni. És sajnos vagy nem sajnos sokkal többet érzek mint egy szimpla osztálytárs.

2018. jan. 31. 20:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a hosszú szövegért de kb 3 oldalt tudnék írni az egész sztoriról mi hogy volt de ennyire nem mertem belemenni.
2018. jan. 31. 20:38
 2/10 anonim válasza:
Ő tudja, hogy te többet érzel, mint barátság?
2018. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Igen tudja! :)
2018. jan. 31. 21:27
 4/10 zsirdagadék_ ***** válasza:
~5-10%
2018. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Igazából attól függ hogy tekintesz rá...

Ha nem úgy mint egy disznó hogy csak úgy kell de ha nincs akkor más is jó, de ha nem így akkor érdemes lenne...de ez is csak egy kis morzsa hisz sok minden befojásol sokmindent. Ha a csaj se biztos a mostani kapcsolatában akkor igen. DE egy valamit soha ne felejts!: "Foglalt puncira nem nézünk". Ha mondjuk már nagyon a szakításon gondolkodik akkor segítened kell neki (ha nem teszi akkor se). Ha meg fél akkor légy férfi, vágd fenyítőbe magad és menj oda a csávóhoz. De a fentiek alapján érdemes lenne... Ha meg sikeres aksrz lenni akkor a csajt manipuláld (de csak óvatosan!). Tudom nem a legtisztességesebb dolog de ez a legtutibb. DE ha full más a helyzet akkor gondolgodj egy kicsit, és majd rájössz hogy mit kell tenned. Sok sikert!

2018. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ!:)
2018. febr. 2. 19:24
 7/10 anonim válasza:
Na történt valami azóta?:)
2018. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja maga se mi lenne a jó. Hát ebből hogy szűrjem le most akkor? :) :D
2018. febr. 19. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a helyzet? :)
2018. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi jó!

Aztmondta hogy igen elég rossz helyzetbe vannak most, vannak lent-fent érzéseik, most inkább lent, de szereti. Aztmondta inkább keressék egy mást akit megérdemlek. Úgy hogy ez van! :)

2018. márc. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!