Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza szeretném kapni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném kapni az exemet. Van még rá esély? (lent bővebb)

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 hónapja szakítottunk a barátommal (15éves), az ő akkori állítása szerint azért mert már nem szeret úgy.(ami szerintem nem volt igaz, mert ha nem szeretett volna amikor szakítottunk akkor nem szipogott és könnyezett volna, közbe a barátai hívogatták, hogy mikor megy már, hozzáteszem jóba voltam a haverjaival.) Lényeg az az, hogy én még mindig szeretem, hetente kétszer látom, mert együtt járunk táncra. Néz engem, mosolyog, nagyokat köszön. Mit kéne tennem,hogy esetleg újra együtt legyünk? Előre is köszönöm!:) (14/L)

2018. jan. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyszer kimondta, hogy nem szeret, akkor mi van meg ezen kerdes? Nem mondta volna azt, ha nem igy lett volna. En is sírtam, mikor szakitottam a baratommal, de csakis azért, mert tudtam, hogy mennyire szeret engem, es idő közben mar inkább legjobb baratomkent tekintettem ra es fajt, hogy el kell veszítenem. Borzasztó egy szakítás akkor is, ha te vagy a szakító fel. El kell fogadnod, hogy mar nem ugy szeret, mint régen, es tovább kell lepned. Sajnos ez van, de tutira kihevered.
2018. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Bass...a meg, csak 14 vagy, még exednek sem kellene lennie, nem még vissza hozzá..
2018. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy nem szeret, hanem, hogy már nem annyira. Úgy gondolom, ha már nem lenne köztünk az a kis szikra vagy nem is tudom hogy mondjam, akkor én nem mondanám, meg mások is észrevették, hogy köztünk még van valami. Szóval, valami ötlet, hogy mit tegyek?!
2018. jan. 31. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, legyél őszinte és mondd meg neki, hogy még mindig szereted.
2018. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is az őszinteség a legcélravezetőbb. veszítenivalód nincsen azzal, ha elmondod neki, hogy érzel. :)
2018. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!:)
2018. febr. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!