Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza akarom kapni, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni, már semmi esély rá?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiú barátom, aki osztálytársam. Többet éreztem iránta, ezt elmondtam neki. Nem is lett volna nagy baj, de egyik közös "barátunk" bekavart, és összevesztünk nagyon. De már lecsitult a helyzet, normálisak vagyunk egymással. Ennek már lassan egy éve, de még mindig nagyon hiányzik, én még mindig szerelmes vagyok belé. Felejtsem el, vagy még kibékülhetünk? Ha igen, hogyan? Hülyeség lenne, ha újévkor beszélnék vele, hogy kezdjünk tiszta lappal?

2015. dec. 7. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kapcsolatunk már sosem lesz ugyanolyan, de szerintem haverok vagy jó osztálytársak lehetnénk.
2015. dec. 7. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Total ugyanebben a helyzetben vagyok. Detto ugyanez tortent velem is :) Es en szerintem nem ujevkor fogok hanem meg messzebb jo par honappal sot lehet evvel hogy vegleg lecsituljanak a kedelyek.. De nem tudom nektek mennyire volt zavaros a kapcsolatotok.. Ha most jo baratok vagytok akkor szeritnem ovatosan beszelj vele es mondd neki hogy nem akaord hogy megint problema legyen illetve nem akarod elrontani a baratsagotokat sem :) Hajraa szurkolok :)
2015. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De cuki vagy, én is nektek! De már nem vagyunk jóba, ahogy mondtam, csak normálisak vagyunk egymással. De régen nagyon jó barátok voltunk.
2015. dec. 7. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet meg varni kene meg az ujeven is tul... :) De a lenyeg a vegeredmeny lesz nem az hogy minel hamarabb ossze legyen csapva ;) *elso valaszolo vagyok*
2015. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Januárban lesz egy éve. Talán az új év alkalmas lenne, de lehet, tényleg korai. Még átgondolom.:)
2015. dec. 7. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert *oszinten mondom nincs benne ironia * :)
2015. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Viszont kívánom! :*
2015. dec. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!