Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem hogy vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy vissza kapjam? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki irtó helyes okos,kedves.Már 6.ban beleestem ezt megmondtam neki és hogy is mondjam... már nyolcadikosok vagyunk de ugyan úgy viselkedik mintha nem is ismerne mióta össze vesztünk tetszettem neki de nem mondta el én még mindig szeretem.Van esély hogy össze jöjjünk vagy legalábbis visszakapni a barátságát?

#szerelem esély visszakapni
2016. dec. 6. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esély, csak miért nem beszélitek meg???
2016. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom..félek nem hallgat végig
2016. dec. 6. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj! Ha irtó helyes, okos, kedves, csak végig hallgat! Ne azzal kezdd, hogy még mindig szeretlek, csak kerülj közelebb hozzá valahogy. Sok sikert!
2016. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!