Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megkérdezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem tőle, hogy mit is akar pontosan?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetek egy sráccal, főként facebookon, párszor találkoztunk is már meg a suliban a folyosón is mindig köszönünk egymásnak. Nem telik el nap úgy, hogy ne beszélnénk, még hacsak pár szót váltunk is üzenetben. Valami azonban megváltozott a viselkedésében az utóbbi időben. Az elején mindig írt aranyos dolgokat, például, hogy jó napja volt, mert látott a suliba vagy mert tudtunk beszélni. Többször megvárt suli után, hogy utána elmenjünk valamerre. Mindig megkérdezte, hogy hogy telt a napom. Most viszont úgy érzem, mintha nehezére esne beszélnie velem. Nem mondja, hogy találkozzunk, nem kérdez a napomról. Ha én kérdezek tőle valamit, akkor válaszol, de akkor is olyan fura. Nem értem mi történhetett egyik napról konkrétan a másikra. Én értettem félre valamit az elején? És valójában ő nem is akar tőlem semmit? Nem gáz, ha rákérdezek nála, hogy mégis mit akar pontosan? Én 19/L ő 20/F Köszi a válaszokat!

2018. febr. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá :) próbálkozott már nálad jobban? mert írtad hogy pár hónapja beszéltek..lehet kezdi megunni a várakozást :/
2018. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát attól függ mire gondolsz, hogy próbálkozott e másképp. Én is próbáltam utalni neki, hogy nem közömbös számomra, de már nem tudom mit kene csinálnom, és ha beszélnék vele, hogy kérdezzek rá arra hogy mi változott meg anélkül hogy minden tonkremenne...
2018. febr. 2. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mostanában ilyen akkor en bevallanam hogy tetszik nekem és többet szeretnék. Most kéne lépni nehogy késő legyen.
2018. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, csak nagyon félek, hogy ő nem így érez. Könnyebb lenne utána nekem is, végülis legalább kiderülne, ha így lenne és nem kellene minden nap ezen rágódnom, de nem merek rákérdezni.
2018. febr. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!