Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mivan? Megismertem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan? Megismertem, de közösségi oldalon nem akar visszaigazolni. Megkérdezzem, hogy mi baja van?

Figyelt kérdés

hát megismertem egy lányt buliból, mindketten 25-ösök vagyunk, azért hogy maradjon kapcsolat, hát jelöltem ismerősnek, de bizony egy hónapja nem igazol vissza, pedig hát látszik, hogy aktiv... nem tudom, hogy mit mondhattam, vagy csinálhattam, hát szerintetek rákérdezzek, hogy mi a gond? Vagy csak nagyobb szánalmat csinálok magamból? Inkább vegyem vissza, és hát felejtsem el? Pedig mikor másodjára találkoztunk, ő jött oda hozzám, csak nem akartam azért erősködni, hogy visszaigazolhatnál...

ez egyébként női logika?


2012. okt. 17. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem női logika annyit tudok mondani :)
2012. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rá, így úgy fog tűnni, mintha a kiskutyája lennél, vond is vissza a bejelölést, aztán majd bejelöl ő, ha látja, hogy te már nem tartasz az ismerettségére igényt és majd elkezdi érdekelni a dolog.
2012. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban Ő ment oda hozzád a 2. alkalommal, akkor sztem dobj egy levelet neki, vmi egyszerűt, amiből nem jön le, hogy mennyire odavagy érte.

Amúgy velem már előfordult, hogy bejelöltem valakit, de a FB egyszerűen elfelejtette neki kijelezni :S

2012. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!