Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kavartam valakivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kavartam valakivel egy buliban (tánc és csók, több nem), akit látásból ismerek munkahelyemről/iskolámból, és szerintem ő is nagyjából tudja, hogy ki vagyok, akkor illik köszönnünk egymásnak?

Figyelt kérdés

Én köszönnék neki, de ő nem igazán mutatja ugyanezt.Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen után mi az általános folytatás (és itt most csak arra gondolok, hogy úgy teszünk, mintha nem történt volna semmi, vagy azért egy hello belefér, ha szembe jön az épületben?)

L



2012. nov. 20. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
De szép is ez a világ...látásból ismert emberekkel smárolgatunk aztán meg még még az is kérdéses hogy köszönünk-e egymásnak.....valaki magyarázza már el egyeseknek mi az a csók, és mire való....
2012. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Első te még örülj.Te nem ebben élsz.Én sajna meg pont most élem ezeket a szar időket és én vagyok a f*sz hogy nekem az élet nem ebben merül ki :)
2012. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is 18 vagyok ne aggódj :D csak nem vagyok ilyen kiadószájú kacsak*rva
2012. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értelmes válaszoknak nagyon örülnék
2012. nov. 20. 21:36
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Köszönni mindig illik!

2. Ezek után pedig főleg, még akkor is ha nem lesz belőle folytatás!

3. És a pasinak előre! Mert Ő a pasi. Neki illik előre köszönni a lányoknak, asszonyoknak, hölgyeknek!

F.

2012. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező megkérdezhetem ebben mi volt az értelmetlen ?
2012. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az 1., 2. és 3. válaszoló a véleményét írja le rólam (úgy, hogy egyáltalán nem ismer), pedig azt sajnálatos módon nem kérdeztem. A 4. válaszolónak köszönöm.
2012. nov. 21. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Az értelmelen válasz és az OFF nem ugyanaz :) Egyébként abból amit leírtál szerinted pozitív véleménnyel kéne lennem rólad ? Leírtál egy esetete ami bőven megalapozza az életstílusod és elég ezt elítélni hogy téged is elítéljelek :)
2012. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra sem volt semmi szükség...tudod mit? még meg is értem, hogy elítélsz. De ezt magadban is megteheted, nem kell fölöslegesen (értelmetlenül) OFFolni.
2012. nov. 24. 19:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezek az "OFF"-ok azért születnek, hogy hát5ha az olyan lányok mint te kicsit átgondolják, hogy "basszus, talán nem itt kéne tartani, hogy össze vissza smárolgatok, aztán meg a neten kérdezgetek idegeneket, hogy hé most illik-e köszönni"....egymás szájában jártatok, ha ezek után nem köszönsz, magadat minősíted olcsó partyk*rvának....mivel odaadtad a csókod, és még ki tudja mit, s cserébe még egy köszönést se vársz el a folyosón...

A hivatásosok nem köszönnek a kuncsaftnak (tudom erős hasonlat, ez most nem is rád vonatkozik) mert tudják, hogy szégyelli a kuncsaftjuk hogy vleük volt....ha szerinted szégyelnie kell a srácnak amit veled csinált hát ne köszönj neki...


Ha a fiú nem köszön vissza, az azt bizonyítja amit ugyebár már mondtam, hogy át kéne gondolni, és nem kéne smárolgatni olyan emberekkel akik utána még egy köszönés erejéig se vesznek emberszámba...

2012. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!