Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem viszonozza egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonozza egy fiú sem az érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek és még soha nem volt barátom, pedig sokan azt mondják ,hogy nagyon szép, okos ,humoros, kedves lány vagyok. Nem tudom mit gondoljak magamról. Kezdem elveszteni az önbizalmamat és a reményt. 17/l

2018. febr. 2. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj 😊
2018. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nehéz megmondani. Valószínűleg pont olyanokat fogtál ki akiknek nem te voltál az ideálja. Esetleg az életviteleddel lehet valami probléma, ami megakadályozza, hogy olyanokkal is találkozz akik viszonoznák az érzéseid.

De a leírtak alapján konkrét választ a kérdésedre nem tudok adni.

Ha kifejted a dolgot és egy két egyéb információt is adsz magadról akkor konkrétabb válasszal is szolgálhatok.

2018. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Már én is kezdem feladni, de ne aggódj, egyszer majd a mi időnk is eljön. :) 19/F
2018. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyaez a helyzet, bár én nem tartok magam sem szépnek, sem okosnak...
2018. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj ..
2018. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, ne aggódj, lesz még alkalmad. :)


Ne görcsölj rá, hogy akkor most nekem lesz barátom, lehet pont ezért nem sikerül.


Nem találtad még meg a megfelelőt. Ennyi, nem biztos hogy veled van a baj, lehet csak rossz helyen keresgélsz.

2018. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még annyit szerettem volna mondani, hogy:


Talán már találkoztál is életed szerelmével, csak eddig lehet nem jött össze, vagy nem ismerted fel benne, talán már lehet megpróbáltad vele, de közétek állt valami. Az idő majd választ hoz rá. :D

2018. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak bátortalan vagy. A bátortalanságnak látszó bátortalanság sokaknak bejön, de a büszke, elutasító, zárkózottságnak látszó bátortalanság már inkább elbizonytalanítja a férfinemet.
2018. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!