Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszeretem egy férfi barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretem egy férfi barátomba, aki nem viszonozza az érzelmeimet. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány barátja vagyok egy 26 éves srácnak, akibe reménytelenül beleszerettem. Tényleg nagyon szeretem, kívül-belül nagyon tetszik és vonzó. Mindig is nagy, központi kérdés volt nálam, hogy vajon úgy érez-e mint én, észrevett-e engem mint potenciális barátnőt.

Van neki most egy lány az életében, aki nálam valamivel fiatalabb, 21 éves. Tetszik neki, találkozgattak is. Ez nekem, nyilvánvalóan, félelmetes egy dolog, nem szeretném elveszíteni, mással látni.

Múltkor úgy volt, hármasban csinálunk programot, de amikor elmentünk a lányhoz, ott állt piszkos otthoni göncökben, csimbókos hajjal, sápadtan, mondta hogy most nagyon beteg. Hát én boldog voltam, hogy így legalább lesz lehetőségem egy kicsit kettesben lenni a fiúval, és ráébreszteni, hogy többet érezhet irántam. Leszaladt egy ABC-be, és hozott a beteg lánynak ezt-azt, ételt és italt. Aztán rávettem, hogy jöjjön fel hozzám filmezni.

Nagyon igyekeztem jó vágányra terelni a dolgokat, odabújtam. De ez mintha nem annyira tetszett volna neki, pedig nem nyomultam, csak közel húzódtam, meg az ölébe dőltem. Mintha feszélyezte volna. Végül felálltam, és megvallottam neki a magamba fojtott érzéseket.

Azt mondta, ő nem érez így, női barátként kezel. Azt mondta, amikor először megismerkedtünk, akkor fontolta hogy randira hívjon, többet akarjon, de végül megmaradt a barátságnál. És azt hitte, én is így érzek. Kérdeztem, van-e rá esély, hogy ezt követően valaha többet érezzen? Azt felelte, most kizárólak arra a lányra koncentrál. Meg hogy nem illenénk össze...

Nem tudom, mi legyen most. Több pasi is van, aki szívesen kezdene velem, de én mégis erre a férfire áhítozok, akinek ezek szerint nem vagyok elég jó ahhoz, hogy többet akarjon, mint barátságot. Pedig jó, közeli barátomnak mondanám, törődik velem. De egy fikarcnyival sem akar többet.

Az ismerőseim nem értik, miért nem vagyunk együtt, szerintük összeillünk, és cukik lennénk együtt.

Nem tudom, hogy-s-mint lesz a továbbiakban, most, hogy elmondtam neki, mi a stájsz. Ne vagyok ronda, és barátként szeret, akkor hogyhogy nem akar többet?

Nagyon szerencsés ez a lány. :( Nagyon szeretem ezt a férfit, sorolhatnám a jó tulajdonságait, sok van neki.

Amúgy lehet csak jól le kellene fogynom, mert én husi vagyok, nagymellű, míg ez a lány nagyon vékony, pici a melle, és a többi lány korábbról, akik tetszettek neki, mind nagyon vékonyak voltak. :P Meg alacsony is vagyok ehhez a lányhoz képest.

Ráadásul azóta a közös ismerősök azt mondták, nagyon szép ez a lány, meg örülnek neki, sőt az is elhangzott, azt hitték, mi leszünk egy pár előbb-utóbb, de ezek szerint tényleg csak barátok vagyunk. Azt hitték, dugópajtások is vagyunk, pedig rosszul tudták.


2016. dec. 19. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod és továbblépned. Ha más tetszik neki éppen és amúgy se tudja elképzelni, hogy működne veled ne erőltesd, mert még a barátságát is elveszíted. Az meg hogy az ismerőseid szerint összeilletek, mert cukik lennétek együtt hülyeség. Csak azért mert valaki összeillik egy másik emberrel, csak mert hasonló az érdeklődési köre nem jelenti azt, hogy van köztük kémia. Tekintve hogy a pasi eléggé nyíltan a tudtodra adta hogy nem akar tőled többet 2 lehetőséged van. Elfogadod hogy csak barátok vagytok és nem nyomulsz rá megint. Vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot legalább addig amíg nem múlnak el ezek az érzéseid irányába, mert így csak magadat sanyargatod, plusz igazságtalan a pasival és a csajjal szemben is ha szándékosan bomlasztod a kapcsolatukat, csak mert neked az a pasi kell. Nincs kémia/szikra tőle feléd, akkor ne erőltesd rá magad, nem fog többet akarni. Ezen nem nagyon befolyásol az se ha lefogysz. Az meg mellékes, hogy több pasi is kezdene veled, ez max az egód simogatja, úgy ahogy te se akarsz többet tőlük ez a pasi se akar többet tőled.
2016. dec. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem tetszenek neki a kövér lányok, ezt el kell fogadnod. Egyszer még hálás leszel neki, mert miatta fogsz lefogyni, szóval hajrá!
2016. dec. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo ez annyira egyszeru pedig. Ferfi es noi baratsag akkor letezik tartosan es all meg ott, ahol az egyiknek nem vonzo a masik.

Nekem is volt olyan lany baratom aki zsenialis fej volt es szeretett is, tudom, de nekem mint no nem tetszett es igy nem is lett belole tobb.

Ennek a sracnak sem tetszel ez egyertelmu, nem is ertem miert feszulsz még mindig ezen.

Foleg ha duci vagy es ő a ropikat szereti akkor plane eselyed sincsen.

En is a vekony kis keszegeket szeretem es sosem tudnek egy ducival jarni!

2016. dec. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd magad túl rajta! Keressél más pasit! Vele meg szakítsd meg a kapcsolatot! Mert úgyse lesz ebből több, mint barátság. Csak magadat kínzod, ha találkoztok, és azt kell hallgatnod, hogy arról a másik lányról beszél.
2016. dec. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ő kereken megmondta, hogy el akart az elején hívni, de mégis inkább maradt a barátságnál.

Nagyon nehéz ez.. én is voltam ilyen szituban, nekem is végig kellettt nézni, ahogy 2 csajjal is kavart a srác.. hát elég rossz érzés volt és persze a kérdés, hogy miért nem én vagyok ott mellette helyettük, amikor mi annyira összeillünk, jók lennénk együtt...

Hát ő mégsem így látta.. :(

Nálad ugynez van.

Nézd, jobb, hogy ő őszintén kertelés nélkül elmondta, hogy nem, mint az, ha esetleg hagyott volna feléd egy kiskaput, hogy talán és nem utasította volna el a közeledésed és tetszett volna neki az, hogy odabújsz, stb.

(Nekem ezt meg kellett élnem, ezért is voltam jó sokáig összezavarodva, mert ő nyomult rám, megcsókolt, elmarta azokat a fiúkat, akik felé nyitottam, hogy "gázak, meg nem hozzám valók" és ezáltal nem tudtam hova tenni hosszú időn át, hogy most akkor tényleg mit akar).

Szóval hidd el, ez a jobbik, amiben te vagy, még ha neked most nem is így tűnik!

Ne várj rá, neki biztosan haverina maradsz, több nem.

A legkönnyebb továbblépés az, ha keresel mást... vagy a rosszabb, ha megszakítod vele (egy időre) a kapcsolatot.

2016. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnően jól elvoltunk egy sráccal és mikor rákérdeztem, hogy több is lehetne köztünk elterelte a témát. Mivel nem mondott se igent, se nemet, én akkor azt hittem a súlyom zavarja, így fogytam 24 kilót, most tök jó alakom van. Újra próbálkoztam nála, de most se kellek neki. Azt mondta most is tetszem neki, ahogy előtte is, meg kedvel is, de nem érez többet. Szóval ha nem szeret az nem a súlyod miatt van.
2016. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem az ilyen ragadós embereket. Fogd fel, hogy nem kellesz neki és hidd el, nem csak azért nem vagy vékony. Ha annyira akart volna, rád moccant volna.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot és keress magadnak valakit.

2016. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az ilyen embereket, mint te, kérdező.. Mit nem értesz azon, hogy NEM? A férfui csak barátként tekint rád, bele is szakadhatsz, fejre is állhatsz, akkor sem fog ez semmin sem változtatni. Nem a súlyod hibája, ez teljesen biztos, szóval ezért felesleges nekiállnod erőldködni, csak lejáratod magad és még a barátságát is elveszíted.. Bár így, hogy érzel valamit iránta, ez már nem barátság. Lépj kettőt hátra és koncentrálj arra, hogy elfelejtsd a srácot, más választásod nemigen van.
2016. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!