Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam vagy csak kedvel és nem tudja eldönteni, hogy mi is vagyok neki? ( Normális válaszokat, légy szíves! )

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki miutan hozzám került, haver lett. Ment folyton a marhulas, nagyon elvagyunk, én baratomnak tekintettem, de rgy nagy beszélgetésnél oda jutottunk, hogy többet érzek, akkor azt mondta neki is több vagyok, mint barat, de ő nem akar kapcsolatot. Telt az idő, folyton feljött a téma, nem tudtuk figyelmen kívül hatni. Most ott tartunk, ha hozzá érek, hatok rá szexuálisan, minden apróságban egymás bizalmát élvezzük. Iszonyat sokat beszélünk érzésekről, szexről. Megdumaltuk, hogy szabadidőnkben is talizgatunk mostantól, mint baratok.


Na de most akkor mi van? Nem járunk, nem is tervezzük, de érzésekről beszélünk. Nem akarunk egymással szexelni, de a szex mindennapos téma. Nem randizunk, de kajáljunk, strandoljunk, mozizzunk együtt.

Ti ezt értitek? Mik vagyunk mi most ?


2015. szept. 3. 22:57
 1/6 anonim válasza:
Friends with benefits.
2015. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogy. Soha szóba sem jött ilyen.
2015. szept. 3. 23:11
 3/6 anonim válasza:
De, mivel a szexrol beszeltek. Hozd fel neki mellebeszeles nelkul
2015. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
godnolom fél hogy a kapcsolattal elrontjátok a barátságot, de előbb utóbb úgyis egymás karjaiban köttök ki és ugyanolyan barátok maradhattok, sőt!
2015. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy barátok maradunk? De miért? Ebből már esély nincs többre?
2015. szept. 4. 01:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Nehéz eset, az biztos. Hasonló helyzetben vagyok, így leírom a történetem, hátha le tudsz szűrni belőle valamit. Én nem kollégámmal vagyok így, hanem lakótársammal. Sőt, mi már tovább léptünk, másfél hónap után már nem csak beszéltünk a szexről, hanem csináltuk is. Nos, a helyzet nem lett jobb, sőt.. Ugyan úgy jóban maradtunk, mindent megbeszélünk egymással, továbbra is mély lelki kapcsolat van köztünk. Nem randizunk, nem vagyunk együtt, de mégis mindent együtt csinálunk, együtt megyünk mindenhova. Néha, ha harmadik lakótársunk nem alszik itthon, újra meg újra megtaláljuk egymást éjszaka... De mégsem vagyunk együtt, mert ő nem akar kapcsolatot. De azért csajozik, ismerkedik, még társkeresőn is fent van. Én pedig halálosan beleszerettem és belehalok ebbe. Szóval az egyetlen, amit tanácsolni tudok, vagy legyetek együtt, ha pedig nem akar, kerüld a társaságát amennyire csak tudod, bármilyen nehéz is, mert neked lesz rosszabb.
2015. szept. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!