Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a lánynak? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a lánynak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rég óta a haverom egy lány (egy oszályba járunk), és mint minden nővel, vele is persze "úriemberként" viselkedem (kinyitom neki az ajtót, előreengedem kisegítem bármiben). Az elmúlt időben jobban közeledik hozzám.Például megtalál minde alkalmat hogy megöleljen, beszéljen velem, mindig rám mosolyog. Az internet világa ezt "nyilvánvaló jelzések" ként állapította meg arra hogy tetszem neki, én is úgy érzem hogy ha ott tartanánk tényleg bele tudnék szeretni. No de a bökkenő az hogy az egyik legjobb haverom azt mondta (még a történések elött), hogy bejön neki. Na most nyilván nem tehetném meg a barátommal hogy összejövök a lánnyal, ezért próbálom "lerázni" pedig közben nagyon is szivesen összejönnék vele. Hogyan tudnám elérni hogy egy fantaszikus barátnőm legyen, és a haverom se sértsem meg? 14/F

2018. febr. 3. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverodnak meg kell értenie, hogy a lány dönt ebben a helyzetben, és te ettől nem leszel rossz barát.
2018. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy néznék ezután a szemébe?
2018. febr. 3. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak tetszel,akkor téged fog választani...Gondolom én...Hát igen..nem kellemes helyzet...szval nem tudja haverod,hogy tetszel a lánynak..ugye?mi lenne,ha egy társaságban lennétek..És valahogy észrevenné a haverod...hogy bejössz a csajnak...a csaj viselkedéséböl...vagy valami
2018. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, szar helyzet
2018. febr. 3. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit jegelném a helyzetet, úgyis 14 évesek vagytok még. Én is próbálnám tudtára adni, hogy neki nem igazán jön be ő. Esetleg a barátodat bemutatnám más lányoknak is, hátha valamelyikük megtetszene neki.
2018. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem beszéld meg a barátoddal,próbálj meg rá hatni

Ozt vagy sikerül, vagy nem

Ha nem sikerül, nem megértő, talán nem is feltétlen igazi barát

Hadd ne legyél már ilyen helyzetbe belekényszerülve, hogy választanod kell egy barátod és a szerelmed között

Hát mondd el a barátnak is, hogy te szeretnéd mind a kettőt; őt is barátként , de a lány iránt is már kezdesz érezni dolgokat, kezdesz többet érezni.

Ha nem érti meg, nem feltétlenül van helye az életedben

Hát nemtom, szívás amúgy, de meg kell próbálni ügyesen tálalni, nehogy a végén te őrlődj fel. Te ebben a helyzetben mindenkinek jót akarsz. Ne gyere már ki rosszul belőle! De ha ezt a barátod nem érti meg, talán nem is olyan nagyon nagy veszteség, hogyha lezárul ez a barátság. Egyébként ne záruljon már le; érezd magad méltónak, hogy sikerüljön megérttetni vele, hogy hát most ez a helyzet van, ez a felállás.

2018. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapszabaly: Bros before hoes.
2018. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele, ha nem lép, nem tesz semmit, hogy összejöjjön a lánnyal akkor lépj te. A lány milyen viszonyban van a haveroddal?
2018. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóban van vele ő is, de annyira nem talál témát lányokkal mint én
2018. febr. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!