Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! A mai lányok közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A mai lányok közül vannak olyanok még akik vágynak a romantikus fiúkra? Csak nekem nem sikerül ilyen lányt találnom?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy még nem nagyon ismerkedtem és ezért nem is van nagyon tapasztalatom, de eddig még egy lánnyal sem voltam együtt, aki örült volna az én túlzott szerelmeskedésemnek és romantikázásaimnak. Elég sok dolog, például a puszi meg az ölelés, amit nagyon szeretek elnyújtani és megélni boldogan, mert nagyon szeretem, főleg a lány arcán látni, hogy örül ennek. De például, legszívesebben egy órán keresztül is a lányt ölelgetném és csókolóznék vele, ha tehetném. Remélem, hogy van még ilyen lány, csak eddig még nem találtam rá a megfelelőre. Ti hogy látjátok? Szeretitek lányok az ilyen fiúkat, kinek mennyire jön be? 16F

2018. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Persze vannak, viszont nem sokan.

Én is ilyen vagyok pl.

2018. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az ilyen "túlzott szeretgetést", vagy minek is nevezzem :D A volt barátommal szó szerint ilyen végeláthatatlan csókolózasaink meg öleléseink voltak eleinte, de egy idő után valamiért eltűntek ezek... :(
2018. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Vannak
2018. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
100%

A barátom is ilyen, egyszerűen oda vagyok érte, ő is ilyen szeretgetős típus, ha egyfolytában csókolóznánk az lenne talán neki a legjobb, de ha nem is csók, szájra puszit 2 percenként ad ráadásul imád hozzám bújni és én is hozzá, ölelésről ne is beszéljünk, akárhol-akármikor XD

én és ő sem bírjuk mostmár ki ez nélkül.

Hidd el vannak még ilyen lányok csak meg kell találni őket ;)

2018. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
100%
Vannak,személyszerint én is imádom ha ölelgetnek,puszilgatnak és a hosszu csókolozást is szeretem.Biztos,hogy megtalálod majd te is azt a lányt..Szurkolok neked..
2018. márc. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon tetszene egy ilyen fiú :) főleg ha mondjuk “szervezne” romantikus programokat, pl: együtt fürödni a kádban, 3-4 gyertya fényében :)

18L

2018. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak
2018. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim válasza:
87%
Minden lány arra vágyik, csak vannak, akik ezt még nem látták be és a menő csávókkal akarnak össze jönni. 17/L
2018. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos egy fiútól ha ilyen. Nekem még nem volt barátom, de nagyon szeretem a romantikát. Olyan fiúval össze sem jönnék aki ad egy csókot és rám sem figyel utána. Egyszóval ne aggódj, biztos hogy van még sok ilyen lány aki szereti :) (16/L)
2018. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak! Sőt, szerintem a nagy részünk ilyen :)

Mondjuk azért nem a tömegközlekedésen kell ezt gyakorolni :D

Ha mellette normális, és szeretjük egymást, akkor ez egy nagyon jó dolog lehet!


16/l

2018. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!