Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! A mai lányok közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A mai lányok közül vannak olyanok még akik vágynak a romantikus fiúkra? Csak nekem nem sikerül ilyen lányt találnom?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy még nem nagyon ismerkedtem és ezért nem is van nagyon tapasztalatom, de eddig még egy lánnyal sem voltam együtt, aki örült volna az én túlzott szerelmeskedésemnek és romantikázásaimnak. Elég sok dolog, például a puszi meg az ölelés, amit nagyon szeretek elnyújtani és megélni boldogan, mert nagyon szeretem, főleg a lány arcán látni, hogy örül ennek. De például, legszívesebben egy órán keresztül is a lányt ölelgetném és csókolóznék vele, ha tehetném. Remélem, hogy van még ilyen lány, csak eddig még nem találtam rá a megfelelőre. Ti hogy látjátok? Szeretitek lányok az ilyen fiúkat, kinek mennyire jön be? 16F

2018. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
76%
Szia, én is olyan romantikus vagyok. Még életemben nem volt barátom, de vágyok egy ölelésre. 147L
2018. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
14/L*
2018. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem azok a lányok általában romantikusabbak akik rendszeresen olvasnak.

Lehet, hogy nincs semmi összefüggés, de én sokszor így veszem észre. :)

16/L

2018. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
Oh mit megnem adnek ha az en baratom is ilyen lenne!
2018. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Én igen
2018. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
100%
Igen vannak. És szeretik is sokan,mert ezzel mutatod ki hogy szívéből szereted. De az se jó hogy ha állandóan ez van. Kell egy kicsi szabadtér is.
2018. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
83%
Metalhead vagyok, kicsit köcsög is, szóval senki sem hinné el rólam, de imádom a romantikus srácokat :D
2018. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpatikus az ilyen, pedig csak egy bunkó, flegma, anyázó rockernek, metálosnak, otakunak tartanak az emberek. Az előző barátom is kb pont ilyen volt, mint ahogy te leìrtad magad. Bár szakítottam bele 1 hónap múlva, mivel meg akarta mondani, hogy kivel barátkozzak és kivel ne. 😕


Ha te nem tartozol a parancsolgatók csoportjához, szerintem szimpi vagy😏

2018. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
100%

mit nem adtam volna, ha az előző barátom ilyen lett volna!

De semmi. a kezemet se fogta meg, meg se ölelt, szájrapusziról szó se lehetett. igaz, távkapcsolat volt, de találkozgattunk. Aztán egy évig bírtam. De ő szakított, én meg romokban voltam. azóta eltelt egy év, és nem értem hogy tudtam egy ilyenért sírni.

Kiderült, hogy túl gyorsnak érezte a tempót!!!

Csak amiatt, hogy beleírtam néhány levelembe, hogy szeretlek. :(

És nem megmondta, hogy lassítsunk, hanem flegmán szakított. Utána meg úgy viselkedett, hogy neki áll feljebb. meg egy nap mulva, amikor megkérdeztem miért, felcsattant, hogy olyan gyerekes vagyok, és egy mesevilágban élek, csak azért mert azt mondtam, hogy a távolságot majd együtt legyőzzük. :( :(


Annyira igazságtalan volt...


De mostmár túlléptem rajta.


Egyszóval én csak olyan srácra vágynék aki romantikus, szeret, megölel, megfogja a kezemet, összebújunk, egymás ölébe ülünk...

andalgunk egy tó partján, leülünk egy fatuskóra, és megnézzük ahogy lemegy a nap. és az utolsó fénysugarakban csak 2 árnyék egymásba olvadása látszik...

2018. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Csibefos ***** válasza:

Ha gondolod irj

Szívesen megismernelek. 😀

16/L

2018. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!