Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Oda vagyok egy edzőtársamért....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda vagyok egy edzőtársamért. Vajon ő is értem vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
3 éve lassan,hogy belé vagyok zúgva.Minden lányt utál rám viszont még egy rossz szót se mondott.Mikor beszólt nekem egy másik fiú , ő megvédett.Nem tudom miért ,de nagyon örültem neki,bár ezek szerintem még nem okok arra,hogy kedvelhet-e engem.Néha-néha váltunk pár szót,mindig ő szól hozzám.

2018. febr. 3. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, könyörgök, akkor te mért nem szólsz hozzá? Lehet, hogy az a szerencsétlen is rád van kattanva, csak nem akar erőszakoskodni, mert te semmi lelkesedést nem mutatsz. Egész nyugodtan kezdeményezhetsz te is beszélgetést. És még ha nem is jönne össze párkapcsolat, barátság attól mg lehet.
2018. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vivienns válasza:
Könyörgöm menj oda és kérdezd meg. Nem hiszem, hogy ezzel valami veszíteni valód lenne. :) Kitudja, lehet össze jöttök. :P
2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!