Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom el hagyott egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el hagyott egy hibám miatt helyre akarom hozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Az elején nem gondoltuk volna hogy ennyire szerelmesek leszünk. Minden rendben volt köztünk, aztán mikor már komolyabbra fordult a kapcsolatunk el kezdet nagyon feltekenykedni mindenre és mindenkire. A 12 éves barátságomat el dobtam magamtól csak is ő miatta, nem járhatam el sehová sem még csak egy órára sem mehetem el otthonról. Mink többnyire minden hétvégén ki mentünk de az ő barátaival és én sokszor kellemetlenül is éreztem magamat mert velem nem szórakozot hanem a barátaival beszélgetett. Nekem ez rosszul is esett tőle amikor el mondtam neki azt mondta ne hatagudjak rá hogy ilyen többé nem lesz, bármit csinált ami nekem nem tetszett és ezt más nem tűrte volna el én ennek ellenére mindent megbocsajtotam neki bármit tett és mindig mindent el tűrtem neki. Én tegnap itthon voltam at jött egy régi barátnőm akivel már másfél éve nem beszéltem, és ittunk is egy kis alkoholt de csak mértékkel. A barátomnak gyanús volt hogy lassan írok vissza és rá jött hogy nekem itt a barátnőm és hogy iszunk én le tagadtam persze csak azért mert tudom hogy veszekedett volna hogy én miért vagyok mással és miért iszok. Aztán mindent be vallotam de szakitot velem mert hogy hazudtam neki. Azt mondta hogy neki normális őszinte kapcsolat kell és normális élet nem pedig hazugságok. Mondta hogy ezek után felejthetem el őtet örökre hogy ezt nem bocsássa meg nekem. Azóta hívom nem veszi fel írok neki semmi válasz. Nem akarom őtet elveszíteni semmi pénzért sem már a közös jövőnket terveztük és én massal már el sem tudom magamat képzelni. Mit tegyek? Hogyan tudnám ezt helyre hozni? Normális válaszokat kérek előre is köszönöm, és a helyesírásert pedig elnézést de szlovák vagyok azért vannak hibák.

Én 18 éves vagyok ő pedig 20


2018. febr. 4. 20:42
1 2
 1/12 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Hát ilyen srácot a jóisten se kívánna maga mellé már ne haragudj!

De ha nagyon vissza akarod szerezni akkor írkálj neki és kérd, hogy bocsásson meg. Meg persze emlékeztesd, hogy te mit tettél meg neki.

2018. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az azért nem normális, hogy ennyire megvagytok kötve! Miért ne mehetett volna át barátnőd? És miért ne ihattatok volna? Nem volt szép hazudni ez tény, de nézz el neki mindent és egy bocsánattal meg van oldva? Ne szaladj utánna én azt kérem! De tudom milyen a szerelem és hogy ha ezt mondom úgy se hallgatsz rám ezért próbálok segíteni! Írj neki egy levelet és írd le benne hogy mennyire szereted mindent amit érzel hisz te tudod mi van benned! Tedd a postaládájába! Ha reagál rá nyert ügyed van, de ha nem, ne alázd meg magad
2018. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátod egy birtoklási vággyal megáldott b...arom. Mit akarsz tőle? Örülj neki,hogy megszabadultál tőle.

Vagy mit szeretnél? Hogy az életed innentől kezdve be legyen táblázva az ő akarata szerint? Minden úgy legyen,ahogy ő akarja, és ha véletlenül nem, akkor rettegni akarsz, hogy mit tesz?

Jól vigyázz, az ilyen emberek zárják a nőket a házba, veszik el a mobiljukat és tiltják el más, lélegző emberektől,hogy csak az övé legyen. És ez kvára nem vicc...

2018. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy írj neki.......
2018. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem ha barátnőm iszik. Múltkor a barátnőjével ittak kicsit jó kis hányás meg fejfájás lett a vége... Persze állítólag mértékkel. Ezt mondjuk én sem szeretem. Nekem nem tudja letagadni, úgyis rájövök, mert ismerem őt.

De ez nem akkora vétek, hogy szakítson valaki miatta. Féltékeny a barátnődre is? Mert? Megcsalod vele? Ilyen hülyeségeken fennakadni.. És az mi már, hogy nem mehetsz el sehova? Azt én sem szeretem ha úgy megy el valakikkel, hogy nem tudok róla, de azért mert féltem. De ha tudom hova megy és kikkel és az mindegy, hogy fiú vagy lány, mert bízok benne, nyugodtan menjen.


Örülj, hogy nem fog tovább börtönben tartani.

2018. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok az van bennem hogy egy részből talán ez így jó is hogy itt a vége mert fiatal vagyok élnem kell , nem pedig majd akkor amikor gyerekeim és családom lessz. De viszont ha bele gondolok hogy a legfontosabb embert veszítettem el magam mellől én ebbe bele őrulok. El sem merem képzelni hogy ő majd mással lessz együtt. Tényleg annyira hitegettet azal hogy ő csak velem akarja le élni az életet, és tudom hogy ezt igy is gondolta de az is felmerül bennem hogy ha tényleg igazán szeretne akkor adna egy utolsó esélyt hogy helyre hozhasam.
2018. febr. 4. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: "De viszont ha bele gondolok hogy a legfontosabb embert veszítettem el magam mellől én ebbe bele őrulok."

Ha számodra az az ember fontos, aki így viselkedik, akkor sürgősen változtass a szemléleteden és az értékrendeden, mert könnyen lehet,hogy kifogsz még egy ilyen faxt. Vagy még egyet.

2018. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És mit akarsz helyre hozni? TEEEE??!

Itt látszik,,hogy elérte a célját. Az effajta férfi ezzel a viselkedéssel arra törekszik,hogy benned bűntudatot keltsen, még akkor is, ha nem tettél semmi rosszat. Elérte a célját, most tépelődsz a semmiért. Felfogtad mit művel? ÉS azt is, hogy te mire készülsz?

Kéne valaki, aki közbe avatkozik, egy barátnő vagy egy szülő, mert éppen magad ellen készülsz játszani, de meg fogod szívni.

2018. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor ti szerintetek nincs értelme hogy tovább kínlaszam és megalázam magam? Muszaly vagyok túl lépni rajta mert ez nem lessz jó hatással az életemre
2018. febr. 4. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Nincs értelme.

Előfordulhat, hogy ő fog könyörögni,hogy fogadd vissza.

De nehogy eszedbe jusson. Van egy pár taktikájuk,hogy vissza édesgessék magukat, de légy erős!

2018. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!