Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

14 éves vagyok, tetszik egy lány (13 éves) és úgy vettem észre hogy én is neki. Nagyon szép lány, kb. 2 hónapja kezdődött hogy folyamatosan engem nézett és mosolygott stb. persze viszonoztam, hogyha összenéztünk akkor percekig is bírtuk volna nézni egymást anélkül hogy egyikünk elfordulna, és közben mosolygott(olyan őszinte mosoly volt). Aztán kb. 1 hónapra rá már zavarban volt tőlem, mintha félne rám nézni. Aztán az utóbbi 1 hétben kb. rám se néz egyszóval le szar. Nem tudom mi lehet az oka. Lehet hogy az hogy tudtam hogy tetszünk egymásnak és nem léptem semmit, és megunta. De sok ok van ami miatt semmit nem tettem.

1. Apám meghalt, és nem tudom mit szólna hozzá a családja, hogy mit gondolunk mégis hogy élne velem. Hogyha mondjuk komolyabbra fordulnak a dolgok.. Miből tartanám el, stb..

2. Anyagi gondok. A lány dubai-ba nyaral meg görög meg mittudomén. Nekem meg sokszor Kajára nem elég a pénz.

3. Nagyon nyomorék osztálytársaim vannak (bocsánat a kifejezésért) ha megtudnák hogy járunk vagy valami, másnap suliba egyből jönnének hangfelvétellel, és faggatnának hogy tetszik-e ez meg az, hogy majd megmutassák a lánynak, hogy szét válasszanak minket.

4. Úgy vettem észre pár osztálytársamnak elmenne a lány. És az aggaszt hogyha valamelyikkel össze jönne akkor annak nem lenne jó vége.


Nem igazán beszélgettünk még, Ukrajnában élünk és itt 2 évig kötelező templomba hittanra és káté-ra játni, szinte csak itt látom. Viszont ha hozzá szólnék szintén nem lenne jó vége mivel pár órán belül tudná a falu. Bujkálni meg nyilván nem fogunk.


Lényeg hogy ha nem lépnék semmit azt nagyon megbánnám mert kb. úgy elhagynám magam hogy enni sem kéne. Ha viszont lépek akkor azt is megjárom. + Kétséges hogy a szülei mit gondolnának rólam meg ő maga is.


Akár tanács vagy ötlet vagy bármilyen tipp/tapasztalat jó jönne. Nagyon megköszönném ha segítene valaki. Hogy ti mit tennétek a helyemben, és az ő helyében.



2018. febr. 7. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el egy forró csokira. Az, hogy apukàd meghalt, nem befolyásol semmit. Ha összejöttök, és komolyra fordul, majd ráérsz azon gondolkozni, hogy fogtok megélni. Én is jártam egy ukrajnai magyar fiúval, picike faluból jött Pestre. Öt nem izgatta, mit gondol a falu.
2018. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veled az a nagy baj hogy érdekel más véleménye, és a másik az hogy túl nagy távlatokban gondolkodsz. Az igazság az, hogy ha most összejössz a lánnyal, akkor az bizony max 2 évig fog tartani, elég fiatalok vagytok ahhoz hogy el kell tartsad. A másik az hogyha igazán tetszel egy lánynak nem fogja őt érdekelni hogy mennyi pénzed van, vagy hogy meghalt édesapád (részvétem) Próbálkozz nála, vesztenivalód nincsen, mivel esélyed is van nála. Sok sikert, ebből nagy baj nem történhet.
2018. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem is apám a gond vagy a pénzem. Hanem a többiek, mondjuk 20an elém állnak és elkezdenek pofázni. A csajról annyit mint írtam nem nagyon ismer, és én se őt, még nem nagyon beszélgettünk szóval nemtudom.
2018. febr. 7. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbször nem az tetszik a csajoknakha tolonganak elé és dumálnak, azt szeretik inkább ha lehet veled nyugodtan beszélni.
2018. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!