Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom (lány) akit 7 éve ismerek (majdnem bff). Soha nem gondoltam bele ,hogy egyutt lennenk stb..Tegnap voltunk moziba és ott is aludtam náluk (egy ágyba vele) és valahigy belezugtam mert nagyon jo nap volt stb...tudtam hogy apakomplexusa van de nem igazan erdekelt kb féléve...de mostmár komolyan érdekel hogy mit lehet vele csinalni ,hogy sikerüljön összejonnunk? Mondtak nekem hogy majd rájon h az idosebbek csak kihasznaljak stb..ugy gondolom h ha folytatjuk ugyan igy talan osszejon valami.
2018. jan. 14. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyesírásodba sokan bele fognak kötni xd....na de ,hogy válaszoljak is legyél kedves vele utalgass finoman arra ,hogy ő tetszik neked és beszéld le az apa komplekszusáról mert (bocsánat a kifejezésért) de előbb utóbb egy vén faszi jól meg b*ssza és ott haggya ahol találta.
2018. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt tervezem és bocsánat a helyesírásom miatt...késő van már és mindenki fáradt :)
2018. jan. 15. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!