Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem a lányhoz? ( a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a lányhoz? ( a helyzet lent )

Figyelt kérdés

Megtetszett egy 18 éves 12.-es lány ,bókolgattam éd beszélgettem vele erre azt mondta ,hogy nagy kópé vagyok , azt nem tudom volna e esélyem hozzá ? Én 15éves vagyok és 9.-es .... A lány nagyon okos és az osztály top 3 ban benne van (a suli 2.legnehezebb osztályában )ha fontos ez is .....


Kisebb lánynál nem írtam volna ki a kérdést ,de Ő egy igazi trófea volna meghódítani ....



2018. febr. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, azt, hogy kópé nem igazán mondanám egy potenciális fiúnak. Na de aztán lehet, hogy csak én vagyok így ezzel 😬

18/l

2018. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, beszélgess vele, aztán majd alakul. Hívd el valahova.
2018. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Abból hogy kópénak nevez inkább olyan mintha a kisöccsének tartana. Ha neme bejönne egy pasi nem ilyeneket mondok neki.
2018. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs
2018. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!