Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba, de nem merek és nem tudom hogy kéne ráírnom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szoktunk néha dumálni szóban de nem sokat, viszont napközben sokszor néznünk egymásra, felvesszük a szemkontaktust és összemosolygunk de beszélni nem szoktunk, viszont ilyen összenezést szokott csinálni mással is. Mit csináljak?

15/L



2018. febr. 11. 00:25
 1/4 anonim válasza:
77%
15 évesek vagytok! Szerintem megtudjâtok oldani! Egy esèlyt megér de ne nyomulj csak próbàlj meg beszélgetni vele többet együtt elmenni moziba,osztályprogramra! Keress egy olyan témát amit mind a ketten szerettek és tudtok beszélgetni róla! Van baràtnője vagy tetszik neki valaki? Ezt is derítsd ki!
2018. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne ráírnod? Nézzed őt, mosolyogj rá, beszélgess vele. Ne ráírjál...
2018. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az hogy mással is összenéz így? Miért van ez?
2018. febr. 12. 19:18
 4/4 eszterbarat válasza:
Tudd meg mi iránt érdeklődik, kérdezz, kicsit hagyjad beszélni, figyelj oda rá és máris úgy érzi milyen jót beszélgetett veled... Többi megy magától!
2018. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!