Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan furcsán viselkedik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan furcsán viselkedik a fiú, szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Én szerelmes vagyok ebbe a fiúba,de ő nem viszonozza,de mégis olyan furcsán viselkedik.


Többször volt olyan,hogy rám mosolygott(most nem fejteném ki a szitut,de ha valakit érdekel leírom)

Észrevettem,már egy párszor,hogy néz.

Általában én szoktam neki előre köszönni,de egyszer éppen ettem,és tele volt a szám 😅😅 ezért nem köszöntem nekiyés amikor megláttom egy ideig nézett,majd amikir már háttal volt nekem akkor köszönt(tuti nekem,mert más nem volt ott).

Volt már olyan is,hogy én köszöntem neki,de ő nekem nem 😑😑 (bár lehet,hogy csak nem hallotta)

Azt is észrevettem már,hogy amikor valakivel beszélget,és én ott vagyok a közelben,sokszor úgy helyezkedik,hogy lásson engem.

De mégis valamikor olyan érzésem,mintha kerülne,és más lányokkal úgy viselkedik,hogy tökre féltékeny leszek. 🤔🤔


Most így hirtelen ennyi,de ha még eszembe jut valami leírom. Ezek alapján ti mit gondoltok? Miért csinálja ezeket?


Én már arra is gondoltam,hogy rájött,hogy én többet érzek iránta,és direkt csinálja ezeket.

Az is lehet,hogy párszor már beképzelem,hogy engem néz stb..DE!!nem mindig.


Én 13 éves vagyok. A srác néhány évvel idősebb nálam.



2018. febr. 11. 18:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Uhh a helyesírásért elnézést!! :D
2018. febr. 11. 18:15
 2/12 A kérdező kommentje:
*meglátott
2018. febr. 11. 18:15
 3/12 anonim válasza:
36%
13 évesen ne ezzel foglalkozz...
2018. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...de nem tudom irányítani az érzéseimet....szerintem te is voltál ilyen idősen szerelmes
2018. febr. 11. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyan ez van! És én se értem.
2018. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mondta ki nyíltan, hogy nem szeret, bármi lehet. Bár a leírtak nem igazán egyértelműek. Lehet bármi tényleg.
2018. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, borzalmas. Egyszerűen nem tudom, hogy mi van.

Szerintem, ha eddig akart(ak) volna valamit, már lép(tek)ett volna, szóval én már nem nagyon reménykedem, de remélem neked lesz valami belőle:)

2018. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. febr. 11. 19:55
 9/12 cringeaf válasza:
velem is ez van.megmondjam neki hogy szeretem?
2018. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ezen gondolkozom,hogy el mondjam-e neki. Valószínűleg személyesen nem merném,ezért arra gondoltam,hogy leírnám neki,de nem hinném,hogy megteszem.
2018. febr. 11. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!