Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engem utálnak, vagy egymást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem utálnak, vagy egymást?

Figyelt kérdés
Van két legjobb barátom, ők fiúk, én lány. Az egyikkel régebb óta vagyunk ilyen jó viszonyba, több időt töltöttünk együtt, ő legyen 001,a másik meg 002.Mindig hárman elvonulunk, és így nyomulunk, szóval sokszor együtt vagyunk. Nyáron viszont 001 szerelmet vallott nekem, és megkért h járjunk, de elutasítottam. 002 meg kb két hónapja tette ugyanezt,amire ugyanúgy reagáltam. Nos. 001-el utána is legjobb barátok maradtunk, ahogy 002-vel is. Viszont az utóbbi egy hónapban versengenek, és beszólnak egymásnak. Az utóbbi pár napban egyáltalán nem is beszéltem velük, és ők sem egymással. Nagyon szeretem őket barátként, és nem akarom, hogy szétessen a mi barátságunk hármunknak. Most akkor mit kéne tennem? Engem utálnak, vagy mi van? Ők 17 évesek, én 15 vagyok.

2018. febr. 12. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel versengenek egymással ezért egymást nem szinlelik annyira :D

De amúgy ha össze jönnél az egyikkel, akkor tuti hogy a másikkal elfelejtheted a barátságotokat. Ez elég nehéz szitu, mert egyikőjük se barátként akar téged. Szóval itt már nincsen annyira barátság, hisz aki nyáron szerelmet vallott neked az még harcol érted. De szerintem ha most ne néznek téged barátként, akkor később meg pláne nem.

Remélem a fiúk majd kibékülnek egymással:)

2018. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán barátok, inkább versengő udvarlók. Ennek tudatában dönts. Ha barátságot akarsz megtartani, akkor tisztáznod kell, hogy nagyon szereted őket, DE csak barátként, így ne próbálkozzanak nálad és egymást se próbálják lenyomni.


Más esetben ez a barátság nem fog működni. :)

2018. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!