Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, és nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, és nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rohadtul idegesít, hogy sehogy sem tudom elfelejteni. Folyton küld snapet, nos ő nem tudja, hogy én többet érzek iránta, viszont az elég egyértelmű, hogy ő irántam nem. Nem vagyok belé szerelmes, csak nagyon minimálisan bejön (ergo nem halok meg érte) Mégis szeretném elfelejteni, tovább lépni rajta de nem tudom hogyan. Én úgy érzem az lenne a legegyszerűbb ha jönne egy másik srác az életembe, de mivel amugy se nagyon vagyok hires a fiúk körében ezért erről lemondtam..:’D Tippek? 17/L
2018. febr. 14. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nem ugy van az hogy: na most elfelejtem :D

Vagy eltereled a figyelmed rola, vagy beszélsz más srácokkal, akár itt. És ha nem is akar toled semmit, attol legyetek barátok nyugodtan, az nem árthat.

17f

2018. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Baratok vagyunk :) Nem is akarnám elveszíteni mint baratot, mert rohadt jo időket szoktunk egyutt tolteni:D Csak valahogy ezt a pici érzést ami mégis itt van elakarom tüntetni..:/
2018. febr. 14. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
O csak egy szexet akar lehet :)
2018. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oke szoval amugy nem akartam igy leirni mert bonyolult nagyon:D De mar lefekudtunk, es igazabol az elott se keresett mar nagyon majd miutan megtortent ugyan ugy csak neha beszelunk, keveset. Elotte meg minden nap beszeltunk..
2018. febr. 14. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Akk meg voltal ennyi nem akar mar meg ugyse
2018. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Általában a barátság már nem működik egy együtt járás, lefevekvés után úgy ahogy előtte volt. Innentő nekem kínos lenne
2018. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének ilyen lányok,mint te, akkor nem lenne kit kihasználni.

Szóval helyettük is megköszönöm,hogy ilyen vagy.

2018. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor igy egyertelmu h csak szexre kellettel neki. De annyira ismerhetted volna akkor, hogy tudd h nem is akar tobbet.
2018. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól megdugott és el lettél felejtve számára. Sajnos az ilyeneknél általában valamelyik fél többet kezd el a másik iránt érezni, és most rád esett a sor. Szerintem kezdd el ignorálni, mert előbb-utóbb bele fogsz őrülni ebbe az egészbe. Ha rád ír valahol ne írj neki vissza, snapen ne küldj neki semmit, és idővel el lesz felejtve. Próbálj más fiúkkal ismerkedni, ne hagyd magad.
2018. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#7-es, nem nagyon értem ezt a kommentet. Már miért ne feküdnék le vele, ha én alapból többet érzek iránta, ő pedig állította, hogy tetszem neki?! Nem írtam le mindent, a sztori töredékét csak, sőtt inkább egyszerűsítve, mert nem szeretném még névtelenül sem a magán életem ide kitenni, csak segítségre van szükségem.
2018. febr. 15. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!