Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezeket szerintetek elhiggyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket szerintetek elhiggyen neki vagy csak mind azért mondja hogy agyba vigyen? Meg nem volt dolgom nálam ennyivel idősebb pasival ugyhogy nem vagyok ezen a teren tapasztalt. De engem mindig is a nálam idősebb pasik vonzottak.

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki 38 éves nagyon jól el vagyunk egymással mindig elvisz vacsorázni ebédelni virágokat küld meg hoz is nekem, ékszereket is szokott adni. Nagyon aranyos és én kezdek bele szeretni ő azt mondja hogy szeret engem meg nagyon jól érzi magát velem, azt is szeretne ha hozzaköltöznek, én is nagyon szeretnek oda költözni csak egy kicsit gyorsnak találom, egyébként ő Budapest második kerületében lakik tehet oda kene költöznom ha mégis meggondolnam magam.O mar dolgozik, vállalkozó, én meg egyetemista vagyok. Én 18 éves vagyok.

#szerelem #pasi #érzelem #osszekoltoes
2017. aug. 17. 11:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elsőre azt lehetne hinni, hogy csak ágyba kellesz, de ennyi ajándékkal szerintem nem halmozna el, és ha csak arra kellenél nem akarná hogy odaköltözz, szerintem, de ezt nem lehet előre tudni, valaki elhalmoz ajándékkal, veled egyidős mégis csak ara kelesz neki, a másik alig ad valamit sokal idősebb mégis szeret, szóval még bármi lehet.
2017. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%

Ajj... Az ilyen öregeknek ugyan mi kellene?


Gondolkodjatok már könyörgöm... Hát persze, hogy arra hajt, mi másra?

Közel 40-es életkorral azt se értem mit akar, leélni normálisan az életét már nem tudja a korodból adódóan, aztán ha meg odáig eltolódik apuka meg a gyerek egymást pelenkázhatják kb.

2017. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Mar régebb együtt vagyunk pár hónapja és abszolút nem erőszakoskodik meg nem siettet tehát ebből gondolom hogy nem csak arra kellek.

Ezt az odakoltozeses dolgot meg megkell gondolnom, igazából a szüleim se engedik annyira tehát majd meg beszélek velük.

2017. aug. 17. 11:14
 4/35 A kérdező kommentje:
És honnan tudod hogy akarunk gyereket?
2017. aug. 17. 11:15
 5/35 A kérdező kommentje:
Nehéz elhinni de szerintem vannak meg olyan idősebb pasik akik nem csak arra mennek hiába gazdagok és megtehetnek akármit.
2017. aug. 17. 11:15
 6/35 anonim ***** válasza:
75%

Hát miért lenne akkora hülye, hogyha egy még viszonylag "friss húsról" van szó, hogy elkezd erőszakoskodni? :'D


Mindegy, felőlem nyugodtan vedd azt, hogy én megengedem, de utána ha lehet ne lássunk itt olyan kérdést, hogy "Minden 40 év körüli csak azért szedi fel a 18 év körülieket, hogy jól meg sültkrumplizza?"

2017. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 DollarDog ***** válasza:
81%
Ma este nem csak a krumpli lesz rakott!
2017. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak arra kellesz,komoly kapcsolatot 40 évesen nem egy 18 évessel kezdenék. Ajándékkal halmoz el,hogy csodáld őt,tudja mikor mit mondjon/tegyen hogy elolvadj tőle. Ha nem akar veled családot alapítani(ami szerintem sem valószínű),akkor mit akarhat tőled?
2017. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Huuuu de őrülök, hogy nem ismerek személyesen ennyire idióta embereket :D Újabb gyöngyszem vagy a nagy világban, hogy demonstráld mennyire naívak a fiatal lányok..

Tudod mit, minek győzködjön itt bárki is téged, költözz hozzá, a lakásába, de ha utána felcsinál és kitesz a lakásból, mert az ő nevén van akkor tégy egy szívességet, ne rimánkodj senkinek, hogy hogy kibas*ott veled az élet, mert te voltál fas* és ennyi :)

Tegyük fel tényleg komolyodna a dolog, akkor mi lesz?? Mondjuk 6 év múlva gyerek, akkor ő lesz 44, mire a gyerek 18 lesz az apja 62 .... Ha azért nem jössz össze fiatalabb sráccal mert éretlenek hozzád akkor megnyugtatlak te is az vagy :) olyan szinten naív és éretlen vagy, hogy a mesékben hiszel és még mindig álmodozol :') nem is fecsegek itt tovább, én érzem magam hülyének amiért egy ismeretlenen nevetek a gép előtt :D

18f

2017. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Keress idősebbet, aki gazdag, megöröklöd a vagyont és jól jártál:D
2017. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!