Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sikerülhet valaha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet valaha?

Figyelt kérdés
en egy átlagos 16 éves srác vagyok és folyamatosan gondjaim voltak a csajozással. mindig az volt ha beszélbem kellett egy szép lánnyal akkor elakadtam. vagy csak szimplán besültem egy rossz pojénnal. és valameik nap a héten éjszaka mentem hazafelé és épp azon gondolkoztam hogy nekem mennyire nem sikerül az ilyen. és ilyenkor jött a hihetetlen dolog... jött velem szemben egy csaj. bombajo volt nagyon jol nezett ki! és olyan szép arca volt és kívánatos hogy legszivesebben belekostoltam volna mint egy kremes tortába.... naszoval jött velem szemben. és mind a ketten megáltunk a piros lámpánál a villamosmegállóhoz átvezető zebra előtt. már alapbol nézegetett engem és párszor rám mosolygott. nekem meg ugye jól esett. átmentünk és felszálltunk a villamosra amin igy utolag belegondolva hála az égnek hogy senki sem volt rajta max egy ember ha jol emlékszem. a csaj már igy is félrészeg volt és leült velem szemben. egy megállót ment aztán leszálltés mielőtt megtette volna életem egyik legkellemesebb pillanatával kaptam szembe magam csak úgy előre hajolt közel hozzám lágyan megérintetfe a két kezével az arcom odahajolt és finoman megcsókolt. mosolygott és leszállt. én meg csak elpirultam. a számban éreztem a vodka ízét mert ivott de szerintem épp hogy alig. nagyon józannak tűnt. semmi nem esett még olyan jól az életben. szerintetek akkor mégsem vagyok reménytelen vagy mi? :/

2018. febr. 16. 23:40
 1/3 Krecc15 ***** válasza:
Ha így folytatod van esélyed,de ne légy kiscica aki a sebeit nyalogassa,az nem vezet semmire szerintem,próbáld a vagány arcodat mutatni,a keményet,mi bulikban haverokkal csajok felé se nézünk és jönnek :) Külömben én is ilyen problémával küszködök,önbizalomhiány,próbáld ki hogy elmondod a tükör előtt 20x azt hogy "Én vagyok a leg vagányabb csávó,amit akarok megszerzem,nincs elérhetetlen számomra",igaz nekem ez nem segített hanem az egy literes vermut de na,sokan mondták hogy próbáljam ki :) Remélem segítettem 16/F
2018. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Picit alkesz csaj lehet ha hétköznap iszik..
2018. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meríts belőle önbizalmat a legközelebbi esetre. Vagy olyan jó ezek szerint.
2018. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!