Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki iránt nem tudom mit érzek, hogy ez tetszés vagy már szerelem. Sokat gondolok rá. Ha más lánnyal beszélget akkor féltékeny vagyok. Ha valami törtênik vele pl. beteg lesz aggódok érte. Ha látom hogy boldog kicsit nekem is jobb kedvem lesz. Ha valami szépet mond vagy pl. megfogja a kezem akkor egy ideig nem tudom abbahagyni a mosolygást és el is pirulok.

Az a furcsa hogy aki szerelmes az zavarban szokott lenni annak a közelében akibe szerelmes és én egyáltalán nem vagyok zavarban a közeléb.

Ez már szerelem vagy csak tetszés?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 19. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az vagy
2018. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Te tisztára oda vagy érte:)
2018. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem vagy zavarban

Egyébként nagyon aranyos vagy, szurkolok nektek c:

2018. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Örülök ennek.

Köszönöm.

Köszönöm a válaszokat.:)

2018. febr. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!