Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? ( Lent kifejtem )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( Lent kifejtem )

Figyelt kérdés

Szóval, Valentin napon elmentem randizni egy lánnyal akivel már év eleje óta jó barátságban vagyok. Előtte is chateltünk egy csomót és minden jól nézett ki, de valahogy a randi "félre" siklott. Nem vesztünk össze vagy ilyenek, csak megegyeztünk benne, hogy mi csak barátok vagyunk. Ő vetette fel ezt a lehetőséget ( amit kicsit furcsáltam is, mert az előtte való napokban folyton velem chatelt és nagyon fel volt dobva, hogy randizni megyünk ) és én is gondolkodtam rajta szóval végül abban maradtunk. Nem is igazán zavart ez. Csakhogy az utána következő napokban nagyon sokat gondolkodtam az egészen és arra jutottam, hogy lehet én mégsem csak barátságot érzek iránta. És ma megint találkoztunk és az egész helyzet olyan fura volt számomra, nem volt köztünk semmi feszültség, de mégis olyan fura volt... ( Értelmes magyarázat ). Szóval, szerintetek mit tegyek? Valjam be neki, hogy nekem több mint barát? Hogy az érzéseim nem igazán változtak? Csakhogy tartok attól, hogy mi lesz ha ez a barátságunk kárára megy? Az is eszembe jutott, hogy csak be akarta húzni a csőbe azzal a felvettésel, hogy legyünk csak barátok, hogy megtudja az igazi érzéseimet... Egyszerűen össze vagyok zavarodva...


Köszönöm, ha végig olvastad és kibogoztad ezt az őrületet, előre nagyon köszönöm a tanácsokat!

16/f



2018. febr. 19. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nezd, ez csak most, 16 eves fejjel komplikalt, majd 2-3 ev tavlatabol mar vilagosan latnad, mi a teendo, de azert most segitunk:

szerintem a legjobb, ha felhivod / megkeresed szemelyesen, es elmondod neki, hogy te a baratsagnal tobbet szeretnel tole. az nem vezet sehova, amikor valaki evekig jatsza a jo barat szerepet, mert a vegen ugy is kibukik, hogy nem csak a baratkozas a cel. legy oszinte, mondd meg neki , mit gondolsz. nem kell attol tartanod, hogy megszakad emiatt a baratsag a reszerol, mert vszinuleg igy lesz a jo. miert? most komolyan, lennel inkabb a baratja , es titkolgatnad az erzeseid, mintsem hogy senkije se legyel, de masvalaki oldalan megtalald a boldogsagod? na ugye. : ) nem kell ugy felni.

2018. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!