Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Próbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Próbálkozzak nála? 13/f

Figyelt kérdés
Kezdjük az eljéről! Egy átlagos 13 éves srác vagyok,160 cm.53 kg. Barna haj de elöl egy kicsit szőkés. Kék szem. Van egy lány akit ovi óta ismerek és mostanában érdeklődök iránta. Azért reménykedek mert néha látom hogy néz, néha rám mosolyog és ha mellém ül mindig elveszi a cuccaimat. Megszólítani nem merem mert ha nem jönne össze hatalmas pofára esés lenne. Régen sokat beszélgettem vele. Most is van hogy néha megtaláljuk a közös témát. 13/f

2018. febr. 19. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
13évesen hagyd az egészet, majd ha 16+vagy, addig foglalkozz a sulival!
2018. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

a 160-as magasságoddal nem vagy átlagos, bocsi :)

ráérsz még csajozni. Addig gyakorold az ikes igék használatát :)

2018. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert?
2018. febr. 20. 15:14
 4/4 anonim válasza:
40%
Szia, én is hasonló cipőben járok mint te, én sem merem megszólítani a kiszemelt lányt, de te ne légy ilyen nyugodtan menj oda hozzá beszélgess vele, a örülni fog neki! A leírtak alapján bejössz neki! Ne foglalkozz a "Neked 13 évesen még a tanulással kéne foglalkoznod!" kommentekkel, ha nem akarsz tőle puszi, ölelés, maximum csóknál többet akkor megéri probálkoznod! Hajrá!
2018. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!