Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mennyi nyomulás fogadható el egy lánytól, amitől még nem másztok a falra?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, de baromi félénk vagyok, nagy ritkán, ha úgy adódik tudok vele kettesben is beszélni, de általában csak társaságban megy.

Van valami tippetek/tanácsotok, hogy mit kéne csinálnom?


Olyanokat is írjatok, hogy mi az, amit bírtok, és, mi az, ami idegesít!



2018. febr. 20. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne kezdjen el nyalogatni vagy csókolgatni random. XD

Amúgy az egyetlen dolog amire nem tudom, hogy reagálnék ha szó szerint rám mászna. Szerintem amúgy finoman kezdj el jeleket küldeni és ha viszonozza majd erősebbeket és így tovább.... Míg el nem hív randira (vagy te őt, attól függ, hogy te mennyire tartod elfogathatónak, hogy csaj hív el pasit (én személy szerint teljesen normálisnak tartom) )

2018. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Abban biztos lehetsz, hogy nem kezdem el csak úgy csókolgatni a nagy semmiből, de, ha néha megölelem/megsimizem a haját az még OK-nak számít?

(eddig egyszer öleltem meg, a haja, meg úgy csillog, szinte vonzza a kezemet, de eddig megálltam)

Szerintem is tök oké, ha egy lány kér randit, viszont én erre perpillanat nem lennék képes.

2018. febr. 20. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Egy lány ne nyomuljon...
2018. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ne kérdezze meg hogy "B*zi-e vagy?", ha esetleg nem tetszik vagy nem érdekel a lány.

Viccet félretéve, én örülök neki, ha rám ír fácsén, mert a csajok ritkán írnak rám.... Vagy pl. ha találkozol vele, dicsérd meg a haját, ruháját (akármit ami tetszik éppen rajta). Ne akard mindig a társaságát keresni, hagyj azért neki életteret. Ha feltűnően bámulod, az általában hatásos. Ne keseredj el, ha esetleg visszautasít majd!

2018. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés köszi!:)

Facen nem nagyon tudok ráírni, mert ritkán van fent, meg nem nagyon szoktunk beszélgetni, csak úgy néha-néha, így témánk se lenne annyira. Viszont valamennyire már megismertük egymást, így a mi a kedvenc xy cuccod kérdések 70-80%-a már ki van lőve.

2018. febr. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!