Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albert,54 kérdése:

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szerelmes vagyok egy lányba, és most jött el az az idő amikor megmondom neki. De nemtudom hogy mondjam el neki. Mondjam rögtön a szemébe hogy szeretem, vagy pedig beszelgessek vele, és éreztetem vele amit érzek iránta, majd a végén mondjam el neki? Kérlek segítsetek.

2018. febr. 25. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdés az az, hogy ő hogyan viszonyul hozzá. Mindenképp előnyösebb szerintem, ha érezteted vele előbb, és ha nem vevő rá még vissza tudsz vonulni. Ráadásul ha tetszik neki sokkal romantikusabb :)

15/L

2018. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon remélem sikerül :)
2018. febr. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!