Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek van egy lány akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy lány akibe szerelmes vagyok de?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok de 1 évvel fiatalabb és nem tudom a barátaim hogy reagálnának ha kösszejönnék vele amúgy a lánnyal jóba vagyok nagyon sok mindent elmond nekem és azt mondta nagyon szeret velem beszélgetni érdemes elhívni találkozni*?

2018. febr. 24. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában a lányok szoktak fiatalabbak lenni a párkapcsolatokban. Egyébként meg le kell szarni, hogy más mit gondol, ha ti boldogok vagytok együtt. :D

Hajrá!

2018. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
most te trollkodsz vagy elírtad?? 1év..
2018. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ

#2 elírtam

2018. febr. 24. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted ne foglalkozz a haverokkal.
2018. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan magánügy, ami szent és sérthetetlen. Nem szabad a haverokat elengedni a Ti kapcsolatotok határáig sem.
2018. febr. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nagyon szeret veled beszélgetni, akkor gen, hivd el, mi, lányok, nem mindenkinek mondjnk ilyet.
2018. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!