Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy soha nem voltam szerelmes, hiába volt barátnőm. Éreztem hogy vonzódok hozzájuk de ennyi. Szeretni sem tudok. Család tagjaim iránt sem érzek semmit. Pszichológushoz kelle mennem? Nem rég meghalt egy haverom. Együtt nőttünk fel. Semleges érzést keltett bennem. Nem tudtam sírni. Most is van barátnőm. Jó az együttlét meg minden, de nem érzek semmit iránta. Ha elhagyna az sem érdekelne. Fogalmam sincs mi lehet a baj. 21/F

2018. febr. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Még a tini korban vagy lelkileg, elnyomod az érzéseidet, nem igazán mersz mélyebb érzésekbe bele gondolni.


De a szerelem hiánya nem igazán biztos, hogy össze függ, hogy más érzelmeket is elnyomasz.


SZerelem az jön szikraként, és ha a másik is szerelmes beléd, akkor igen erös tud lenni. A mostani barátnödet jobb lenne ha elhagynád, mert így csak kínzod szegényt.


A barátod halálába meg nem akarsz igazán bele gondolni, ezért nem érzel semmit. Ha egyszer leülnél, elövennél régi képeket, elgondolkodnál, hogy milyen élményeket éltetek meg együtt, és bele gondolnál, hogy még mit élhetnétek meg együtt, akkor felfognak törni az élmények.

2018. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamiért félsz megnyilni, nem akarod, hogy valami rossz érjen. Próbálod elnyomni az érzéseidet, viszont előbb-utóbb a felszínre fognak törni ezek a fajta rossz érzések, élmények. A barátnőidet szerintem valami régebbi csalódás miatt nem merted szeretni. Egy pszichiáterhez érdemes lenne elmenned.
2018. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs ezzel baj. Ebben a korban evolúciós okokból az új utak keresését, a szülőkről való leválást elősegítendő, sokan csak magunkra figyelünk. Jön majd egy csaj, aki úgy istenesen elkapja a töködet, hogy levegőt sem kapsz. Akkor majd megtanulod, hol lakik a magyarok istene! Mint ahogy én is megtanultam 20 évvel ezelőtt. :-))
2018. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!