Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy csaj 15 éves a minecrafton ismerkedtünk meg,nagyon rendes megadta 2 napja a facebook nevét, de én annyira megszerettem hogy nem is tudom olyan cuki a hangja meg minden de az a baj hogy 400km re lakik tőlem, szerintem o is igy gondolja a dolgokat....

Nem ismer annyira,meg a távolság...

Nemis tudom mit tegyek...

2 napja csak ő jár az eszembe senki masra nemtudok gondolni mit tegyek életemben 1 re vagyok szerelmes szintén 15 vagyok


2018. febr. 22. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Na jó,próbáltam nem felsírni,mint egy újszülött,de nem ment.Tesó,ezt mennyire gondoltad komolyan?Ha ezt tényleg komolyan gondoltad,akkor te nem vagy érett az ilyen dolgokra és mennyél éljél normális életet minecraft helyett(lehet játszani,de ha lehet ne azon csajozz:DD)
2018. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!