Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők, hogy várnárok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, hogy várnárok el gyermekeitektől hogy elmondja van baratja/barátnője? Tiniket is kérdezem

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan kéne elmondani a szüleimnek, hogy van egy fiúm, azaz járunk... Neten nem találok semmi értelmeset...

2018. febr. 25. 19:11
 1/8 anonim válasza:
en elmondam.. vagyis inkabb megirtam smsben, az nem annyira ciki:)
2018. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak úgy megemlíteném, aztán menne tovább az élet. nem nagy dolog. :D majd úgyis rákérdeznek arra amit tudni akarnak, pl h mióta.
2018. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én szüleim tudják, hogy hova megyek és kivel. Elmondom, hogy elmentem moziba Ágival. És mondjuk sokszor elmegyek Ágival valahova akkor vagy rákérdeznek vagy oda állok eléjük és elmondom, hogy Ági most már a barátnőm. Engem ezek a dolgok annyira nem érdekelnek. De szerencsére az én szüleim rugalmasak ilyen téren. ÉS ezért örülök, hogy a szexről még nem beszélgettek el velem.
2018. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak alakul, akkor nem mondom el, viszont ha már tényleg járunk, akkor elmondom, hogy van egy barátnőm. Jönnek a tipikus kérdések: "Mi a neve?" "Hova jár?" "Hol ismertem meg?" "Hány éves?" stb. utána meg az élet ugyanúgy.
2018. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, szoktatok beszélgetni, egyik alkalommal meséld el nekik. Pl. "megismerkedtem egy fiúval és már párszor randiztunk" -- aztán majd úgyis kérdezgetnek, onnan már megy a beszélgetés magától. Lehet, hogy megkérnek majd, hogy hívd meg hozzátok, hogy ők is megismerjék stb.
2018. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Anya, képzeld, ha vesszük azoknak a férfiaknak a számát akik már megdugtak, akkor annak a számnak létezik a multiplikatív inverze!"
2018. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezen felnevettem :Dd


Amúgy semmi extra nincs ebben, csak beszélgetésnél hozd szóba :)

2018. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😉😊
2018. márc. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!