Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha van barátnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van barátnője, de szeretem? Valyon van esélyem nála? 😞

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hat ha jobban nezel ki mint a baratnoje meg kezdemenyezel egy kicsit akkor van ra esely...ha nem is rogton de elobb utobb osszejottok
2018. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Valyon...
2018. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs nála esélyed, 1-es te viszont, fejezd be a baromságot.Nincs ilyen, hogy jobban nézel ki és... Nagyon nagy baromság amit írsz, és én azért vagyok itt, hogy válaszoljak a kérdésre, meg, hogy kioktassam az 1-est, hogy ez nem így működik, igen lehet, hogy te úgy gondolod. De nem. 16/F A világ, érzelmekre alapul, normális esetekben, kapcsolatokban. Nem külsőre. Nem kell folyton felszínesnek lennid, egyes. (Ne köss a helyesírásomba, mert ez egyedi :).)
2018. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

nincs. van barátnője. azért van vele, mert ő kell neki. nem te. mondj le róla


és ha már ennyi energiád felszabadul, javaslom, nézz bele pár nyelvtankönyvbe

2018. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ne csinálj semmit, csak próbáld elfelejteni.


Ha te lennél a fiúval és a másik lánynak tetszene a barátod, ezért próbálná elvenni tőled és ezzel közétek állni, akkor te hogyan éreznéd magad?

Okkal van azzal a lánnyal inkább. Kérlek szépen, ne próbálj szétpatkánykodni egy kapcsolatot. Szeretheted ezzel semmi baj, ez egy szép dolog, de ha igazán szereted csak az ő érzésit nézed, hogy ő boldog és nem akarod bántani, sem azt akit ő szeret.


Ne aggódj, rád talál még a szerelem más sráccal is! Csak türelem. :)

2018. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤️
2018. febr. 11. 13:31
 7/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd őket békén, és olyannál próbálkozz akinek nincs senkije!😀
2018. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!