Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt osztálytársam még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt osztálytársam még mindig tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leirni :) 2 éve ballagtam, osztálytársak voltunk. Már 9-ik óta tetszett, voltak jelek amikből következtetek hogy ő is többet érezhetett, illetve mondták is h tetszek neki. Sajnos nem voltam valami népszerű az osztályban, ezalatt azt értem, h sokan útáltak, mivel visszahúzódó, tipus vagyok. Viszont amikor pl valaki beszólt vagy hasonló, hallottam h ő folyamatosan megvéd, soha nem mondott rosszat rólam. Most hogy már h nem járok suliba, nem tudom h tudassam vele h tetszik. Gondoltam h bejelölném facebookon, de azután nem tudom h elmondjam e neki vagy nem. Illetve azt sem tudom h ő is ezt érzi-e amit én, én a mai napig nem tudtam elfelejteni. Az is lehet talán el kéne felejtenem, már nem tudom :(

2018. febr. 25. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neki elmondani,egy próbát megér. Ha o nem ugy érez irántad akkor meg felejtsd el! :) Sok sikert!
2018. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pajtikaa válasza:
Mond el neki bátran, ha eddig nem bántott sőt megvédett akkor vagy te is tetszel neki, vagy bír téged, nem fog ezért megharagudni ne aggódj, mond el neki bátran, sok sikert :)
2018. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, hát kezdeményezz már felé valamit! Hát ne csináljuk már, hát ember, hát ne, hát na! Szerintem igenis vedd föl vele a kapcsolatot; ha egymásnak lennétek teremtve, csak úgy tudod elszúrni, hogyha nem írsz rá, nem veszed föl vele a kapcsolatot.

Úgyhogy hajrá mán! Veszteni valód nincs, ezzel csak nyerhetsz!

Egy próbát mindenképpen megér, max nem lesz belőle semmi; ha te szereted őt, egyáltalán hogy fordulhat meg a fejedben, hogy nem írnál neki; és hagynád elúszni vele talán életed lehetőségét; mert úgy érzed, vele esélyetek lehet a tökéletes boldogságra, tudnátok egy hullámhosszon lenni; és boldogságban, békességben, szeretetben-szerelemben ellenni együtt akár 60 vagy több évig is. Ha úgy érzed, ő életed párja, tegyél érte mindenképpen

2018. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Jelöld be!

2. Írj rá: ,,köszi.hogy a suliban megvédtél ha beszóltak...stb."

2018. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vesztegesd az idõt nehogy tul késõ legyen.jelöld be és írj rá fb-n es mond el neki az érzéseid.Ne a félelmed döntsöd.Ha tetszik es járni szeretnél vele akkor küzd és tegyél érte !
2018. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást, erőt veszek magamon és ráirok!
2018. febr. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!