Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, nagyon ritkán szoktam látni, de tudom, hogy mikor megy, hogy hova megy, melyik busszal. Megfigyeltem, hanem csak csütörtökönként volt némi esélyem látni őt, aztán most behozták a csütörtök 8. órát, szóval így, nem látom őt sajnos... Hanem, arra gondoltam, hogy a jövőhét/mostani csütörtökön, utolsó 2 óráról, elkérem magam az iskolából, és megpróbálok vele megismerkedni, félénk vagyok, de ez nem számít, oda merek menni, mert már odamentem valakihez, csak nem jól sült el. Remélem ő nála nem így lessz. Helyesírásért ne tessék leszólni, szeretek néhány dolgot úgy írni, ahogy azt én gondolom :) És 16 éves vagyok, a lány nemtudom mennyi idős.

2018. febr. 25. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek kérd el a telefonszámát es akkor tudtok egyeztetni,hogy neki is mikor jo. Elmentek valahova,megismerkedtek stb. Sok szerencsét! :)
2018. febr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszodat, úgy fogok tenni, csak nekem nincs telefonom, és ezért inkább, internetes elérhetőséget kérek el, szinte ugyanaz :) Mégegyszer nagyon köszönöm, ment a zöld kéz :)
2018. febr. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!