Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Katolikus lány, érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus lány, érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Hát, 16 éves vagyok. A lány, 16-17 lehet. Viszont katolikus, ami engem nem zavarna, nem káromkodik, még nem beszéltem vele, de nagyon aranyos, és normális. Néha egy busszal szoktunk menni, én nekem tetszik. Szerintetek érdemes megpróbálni? Egyébként, ha ti katolikus-ok lennétek, akkor, engednétek a lányotoknak, hogy legyen valakije? Félreértés ne essék, nem ítélem el az istenhívőket. Én viszont, istennel kapcsolatban semleges vagyok.

2018. jan. 16. 20:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, énsem káromkodok, és szeretek törődni, meg szeretni is. A külsőt nem szoktam nézni, de, a lány külsőre is megtetszett, meg viselkedésre, a belsőre. Hasonló kérdést, már kiírtam, de konkrétan nem ezt.
2018. jan. 16. 20:02
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes megpróbálni.
2018. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még válaszok :)
2018. jan. 16. 20:10
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

Egy takonypóc kretén véleményét olvashattuk a témában :D

Pávagyerek..

2018. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez olyan kedves, nem veszekedek, külön írtam, hogy nem ítélem el őket. Csak nemtudom milyen a nevelés, és nemtudom, hogy mi a megengedett a párkapcsolataiban :) Jöhetnek normális válaszok, kérlek szépen titeket
2018. jan. 16. 20:15
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Én katolikus lány vagyok. Nincsenek szigorú szabályaink, de ha érdekel, olvass utána. Simán megengedték volna a szüleim 16 évesen, hogy legyen barátom. Most már ugyan 18 vagyok, de sosem merült fel olyan kérdés, ami ezzel kapcsolatban számomra rossz lett volna. Mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint mások, csak van egy plusz dolog ami számít az életünkben!:)

18/L

2018. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ, ment a zöld kéz annak, aki normálisan válaszolt, és, hogy tudjátok, hálás vagyok nektek :)
2018. jan. 16. 20:19
 8/24 A kérdező kommentje:
És, még annyi, hogy a lány tekintetébe, olyan szeretet van és nyugodtság, emiatt tetszett meg. Ő az első, aki láthatóan képes szeretni.
2018. jan. 16. 20:22
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

4# normális válasz volt. Tanuld meg érteni is.

Csak a papok fogadnak cölibátust. Ill. Apácák.

Nyugodtan tudsz vele lenni. Persze adj neki azért időt. Nem illik a második hét elején ágyba vinni.

Ezért írtam ha meg akarod húzni, mert szét pattan a zacsi, válassz valaki mást inkább :D

Idővel biztos lesz veled. Ha el jutsz addig.

Az h most mit engednek mit nem.

Az apósnak nem kell ott lennie mikor dugod a lányát xd szóval ezzel sem lesz baj :)

2018. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Rendben, csak a válasz elején akadtam meg, de mindegy, most már nem haragszom. És nem, nem akarom meghúzni, nekem egyáltalán nem fontos a szex, csak vele akarok lenni, és törődni vele meg szeretni, és minden-t az ő beleegyezésével tenni, akármit. Olyan jó lenne mindez, annyira örülnék, hogy 4 év keresés után, végre egy normális lány.
2018. jan. 16. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!