Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most szerelmes vagyok? Vagy ő belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, már 2 éve ismerem. Mellete ülök kb. 3 hete. Nem akarok bele szerelmes lenni, mert a többi lány kicikizne vele, nem azért mert csúnya, vagy hülye (egyébként okos) hanem mert irigyek lennének.

Amikor beszélgetünk belenéz a szemembe, megnevettet (eddig még nem csinált ilyet), és ez nekem is tetszik, csak még magamnak sem merem bevallani, hogy szerelmes vagyok belé, sőt, már az egyik osztálytársnőm észrevette, a ,,mintha tetszene neked,, de persze letagadtam . Az a probléma, hogyha szeretem is, nem tudnám neki bevallani, és ő sem tenné meg a barátai előtt. Elmenni együtt bárhova is, nem. (Szülők, stb... miatt)

Légyszi segítsetek nekem! Mert nemtom most mi az ég történt!



2018. febr. 26. 14:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem merem neki bevallani, de rajta sem látszik hogy tetszek neki, mert minden lánnyal ugyan úgy viselkedik.
2018. márc. 18. 07:09
 12/18 anonim válasza:

Ne stresszelj rá. Majd alakul.

És ha lesz alkalmad, akkor ne foglalkozz a szülőkkel. Persze ezt csak mértékkel. Nem hinném, hogy zavarná őket ha találkoznál a sráccal. Főleg ha normális, nem pedig egy beképzelt senki.


Sok sikert.

2018. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. márc. 20. 13:16
 14/18 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám neki finoman elmondani, hogy tetszik nekem?

És ha ő nem így érez?

Mit csináljak? Segítsetek légysziii.

2018. márc. 23. 17:46
 15/18 anonim válasza:
Na? Mi van? :))
2018. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A nagy semmi. Már a 2. lány lebzsel körülötte és ő élvezi... 😢
2018. máj. 2. 14:08
 17/18 A kérdező kommentje:
Most volt a fiu szulinapja, es nemtom mit vagyek neki, legysziii segitsetek, szereti a focit de focilabdaja van, mast nem nagyon tudok kitalalni! Surgos legyszi valaszoljatok!
2018. máj. 20. 17:57
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha már megfordult a fejedben ez a kérdés hogy szerelmes vagy e.... akkor igen, az vagy
2018. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!