Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok, de ő csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

(Lány vagyok)

Van egy fiú, aki már az elött is felkeltette az érdeklődésemet, hogy elkezdtünk volna beszéllni. Tök jó volt amikor elkezdtünk beszéllni, nagyon örültem, a végére nagyon beleszerettem. Nemrég kiderüllt, hogy van egy másik lány aki tetszik neki..

Nos.. Sokszor volt, hogy “direkt” olyanokat mondott nekem, hogy :

-nagyon szeretnék majd egy ilyen legjobb LÁNY BARÁTOT....

Most meg, valahogy megint (szerintem direkt) szóbahozta azt a lányos témat (Legyen a fedőneve Gizike)

Szóval, ma mondta nekem hogy:

-........, ja amúgy ha a Gizike nem hülye, szerintem már rég rájött, hogy bejön nekem...

Ebben a pillanatban összetörtem😭😭 :( :( :(

Gizike, termeszetesen sokkal szebb nallam, okosabb, nepszerubb stb...

Meg egy csomoszor ir olyanokat, vagy csinal olyanokat, amikkel (en ugy erzem) hogy szandekosan tudatni akarja, hogy nem jovok be neki.. (meg nem tudja h szeretem)

Max annyibol van elonyom a Gizikenel, hogy mivel egy telepulesen lakunk reggel-este egy busszal jarunk, igy tobbet beszelunk eloben mint facen...

Nem tudom, hogy a lanynak bejon-e a srac, annyit tudok, hogy vki bejon neki. Mondjuk egyszer azthiszem vmi olyat mondott a srac, hogy Gizike befriendzoneolta


SOS Sracok nemtudom, mit csinalljak, hogy erhetem el, hogy belem szeressen??? Vagy orokre friendzone lesz? :( Vagy inkabb varjak, ameddig kiszeret Gizibol?😭😭 :(


SOS Barmilyen tanacsot elfogadok, csak kerlek valaki help!



2018. febr. 26. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meg lennék azzal is elégedve, ha barátok vagytok, mert így is beszélhetsz vele meg minden, meg sokkal többet ér ha a barátja lehetsz valakinek, mert ez nem olyan múlandó mint a szerelem
2018. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Péter22 ***** válasza:

Elösször is nyugodj meg.


Aztán pedig figyelj ide. Szóval, a szerelem, az egy olyan érzés, amit rohadtul nem lehet irányítani, és befolyásolni, sőt ostobaság is. Csak gondolodd végig, ha valaki iránt többet érzel, azt azért érzed, mert ő az aki megfelel teljessen számodra, úgy ahogy van, ha nem érzed ezt akkor te se jössz össze vele, mert kényelmetlen lenne számodra ez a kapcsolat.

Vannak ritka esetek mikor "friend zoneból" lesz szerelem, de ahhoz türelem és idő kell.

Egyébként meg miből gondolod, hogy friendzoneba vagytok? Nem lehet, hogy csak nem adod a "jeleket" és így akarja kideriteni, hogy be-e jön neked? Azért kezdj el neki utalgatni rá..

18/F

2018. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolat!
2018. febr. 27. 06:02
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én is ugyanebben a cipőben járok.
2018. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!